24. 3. 2024 | Ladislav Vácha

Bruslaři chtějí doma srovnat s Vyškovem krok! Buďte v Kotlině jejich šestým hráčem!

Havlíčkobrodští hokejisté nezvládli první zápas čtvrtfinálové série a na ledě Vyškova padli vysoko 1:6. Teď si ale chtějí Bruslaři spravit chuť! V pondělí 25. března se pokusí na ledě Kotliny Jihomoravany porazit a vyrovnat stav čtvrtfinále na 1:1. Úvodní vhazování proběhne v 18:00. Vstupenky si znovu můžete zakoupit za 80 Kč v online předprodeji. Přijďte Broďáky podpořit a buďte jejich šestým hráčem! Už se na vás moc těšíme! (Foto: Luboš Vácha)

ČF play off: BK Havlíčkův Brod – Hokej Vyškov (stav série 0:1)

1. zápas: Hokej Vyškov – BK Havlíčkův Brod 6:1
2. zápas: BK Havlíčkův Brod – Hokej Vyškov (pondělí 25. března, 18:00)
3. zápas: Hokej Vyškov – BK Havlíčkův Brod (středa 27. března, 18:00)
Případný 4. zápas: BK Havlíčkův Brod – Hokej Vyškov (pátek 29. března, 18:00)
Případný 5. zápas: Hokej Vyškov – BK Havlíčkův Brod (neděle 31. března, 15:00)

Vstupenky a permanentky

Vstupné na play off zůstává ve stejné výši, v jaké bylo na základní část. Základní vstupné na pokladně tedy činí 100 Kč, v online prodeji pak zvýhodněných 80 Kč. Studenti a senioři zaplatí online i na pokladně 50 Kč, děti do výšky 140 cm a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma.

Online předprodej vstupenek na čtvrtfinále

Dobrou zprávu máme také pro držitele permanentek. Ty totiž zůstávají v platnosti také na celé play off. V platnosti zůstávají také poloviční permanentky, pokud vám na nich zbývají nevyčerpané volné vstupy. Pokud si nejste jistí, kolik zápasů vám na poloviční permanentce zbývá, pošlete nám její číslo na sochor@bkhb.cz a my vám dáme vědět.

Vstupné na play off 2024

Základní vstupné na pokladně 100 Kč
Základní vstupné online 80 Kč
Senioři (65+), studenti a děti do 15 let* 50 Kč
ZTP a děti do výšky 140 cm zdarma

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu