1. 3. 2024 | Ladislav Vácha

Bruslaři už mají jistou účast v play off! Na koho v osmifinále nejspíš narazí?

Havlíčkobrodští hokejisté si i v této sezoně zahrají prestižní play off! Definitivně o tom rozhodla dnešní předehrávka 42. kola, v níž Žďár nad Sázavou porazil na Bouchalkách Kopřivnici 4:3 po samostatných nájezdech. V posledních třech zápasech se tak rozhodne o tom, na koho Bruslaři narazí v osmifinálové sérii, která se bude hrát na tři vítězné zápasy střídavým systémem doma – venku. (Foto: Luboš Vácha)

Vyřazovací boje odstartují prvními zápasy v úterý 12. března. Dvě věci jsou takřka jisté už teď. Broďáci s nejvyšší pravděpodobností začnou play off venku a měli by se v něm utkat s jedním soupeřem z kvarteta Havířov – Vyškov – Opava – Hodonín. Svěřenci trenérů Aleše Kraučuka a Radka Hamana by tak měli první domácí zápas v play off pravděpodobně odehrát ve čtvrtek 14. března.

Termínová listina osmifinále play off skupiny Východ

1. zápas – úterý 12. března
2. zápas – čtvrtek 14. března
3. zápas – sobota 16. března

Případný 4. zápas – pondělí 18. března
Případný 5. zápas – středa 20. března

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu