12. 10. 2013 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Budou to asi naražená záda, uvidí se až na rentgenu, říká po zápase s Rebely Václav Meidl

Rebelové obrali o body Ústecké Lvy. Velmi vyrovnaná partie, během níž se hosté dvakrát dostali na dostřel Havlíčkobrodským, nakonec přinesla radost do tábora borců z Kotliny. Severočeši s sebou přivezli i hráče, který kdysi na místním stadionu působil. Jedná se o Václava Meidla, pro něž tento zápas nedopadl vůbec dobře. Nejenže nebodoval, ale dokonce byl zraněn a nedohrál. „Já jsem spadl na záda, takže to budou asi naražená záda. Uvidíme na rentgenu,“ smutnil vytáhlý forvard.

Ústečtí přijeli do Kotliny s cílem získat zde nějaké body a navázat tak na úspěšné utkání s českobudějovickým Motorem. „Já jsem dnes, bohužel, odehrál jen půlku zápasu. My jsme nehráli vůbec dobře, hráli jsme úplně špatně,“ hledal těžko slova skleslý Václav Meidl.

A co bylo hlavní příčinou toho, že se výběr Jaromíra Šindela vrací na sever Čech bez bodového zisku? „Asi všechno. Nebruslili jsme, nehráli jsme dobře do těla, nehráli jsme moc dobře dozadu a to byla asi hlavní příčina toho, že jsme dneska neudělali nic,“ má jasno ústecký útočník.

Právě pro něj mělo toto utkání ještě jedno velké negativum. Z hrací plochy totiž odjel předčasně, jelikož se zranil. „Přesně nevím, co s tím je. Jenom vím, že mě jeden hráč z Brodu podkopl, byl za to i vyloučenej. Já jsem spadl na záda, takže to budou asi naražená záda. Uvidíme na rentgenu,“ specifikoval důvod, proč byl donucen předčasně opustit hrací plochu.

Vysoký a robustní útočník se dnes navrátil, jak je již uvedeno výše, do místa, v němž již působil. V dresu Havlíčkova Brodu dokonce slavil i největší úspěch v novodobé historii klubu. „Z těch kluků, co jsou tady teď, už v podstatě nikoho neznám. Ti kluci, co zde se mnou byli, už většinou taky odešli jinam.“

Napravit reputaci si budou moci Ústečtí ve středu šestnáctého října, kdy hostí na svém ledě Horáckou Slavii Třebíč. „Musíme zlepšit úplně všechno. Od bránění až po bruslení a útok. Dneska to byl hodně špatnej zápas. Příště musíme uspět,“ uzavírá rozhovor Meidl.

Aktuality

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner