5. 5. 2017 | Tisková zpráva

Je rozhodnuto! Letos se s Bruslaři pokusí postoupit Václav Adam! Asistentem zůstává Ladislav Fixa

HAVLÍČKŮV BROD - Letní příprava odstartuje zhruba za dva týdny a havlíčkobrodský hokejový národ netrpělivě vyčkává, kdo do ní nastoupí. Nyní je již alespoň jasné, pod kým se kádr Bruslařského klubu pokusí postoupit zpět do druhé nejvyšší soutěže. Novým lodivodem prvního týmu se stal Václav Adam, úspěšný kouč mládežnických souborů. „Je to velmi kvalitní trenér, který svou kvalitu potvrzoval, zvláště v posledních dvou letech, u dorostu. A především, stejně jako většina našich hráčů, i on je odchovancem havlíčkobrodského hokeje,“ komentuje v krátkosti volbu nového trenéra předseda BK David Kozlík. Asistentem zůstává i nadále Ladislav Fixa. Starší dorost přebírá Richard Cachnín, Jaroslav Benc v pozici asistenta zatím váhá. Na rozhovor s novým koučem se můžete těšit, anžto vám jej brzy zprostředkujeme.

Václav Adam

Rodák z Havlíčkova Brodu a absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze. V sezoně 2011/12 skončil s juniorkou těsně před branami extraligy. Se starším dorostem už ji před třemi lety zdárně vybojoval. V nejvyšší dorostenecké soutěži dovedl při premiérovém startu své svěřence až do play-off, kde mohutně potrápili vítěze základní části z Třince. Letos pak došel Adam se svým celkem k jisté záchraně a chybělo jen málo, aby ve velké konkurenci neskončili Bruslaři znovu ve vyřazovacích bojích. Bez povšimnutí nemůžeme nechat, že během loňské přestávky mezi sezonami dokonce vypomáhal jako trenér u reprezentace do šestnácti let na kempu v Jihlavě.Václav Adam jako trenér na kempu reprezentace do šestnácti let.

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner