29. 3. 2017 | Ladislav Vácha

Kvalifikace o WSM ligu: Brod začne doma se Vsetínem, pak hraje u Vlků!

O složení a rozlosování kvalifikace o WSM ligu už je definitivně rozhodnuto! Již známé účastníky Havlíčkův Brod a Vsetín dnes doplnil Jablonec nad Nisou, který doma zvládl dramatickou bitvu s Kobrou Praha, jíž přetlačil 2:1 v prodloužení a slaví postup po výhře 3:1 na zápasy. Bruslaři začnou pěkně zostra, už v pondělí 3. dubna je doma od 18:00 čeká nesmírně důležitý souboj s velmi silným Vsetínem! Ve středu 5. dubna se Broďáci vypraví na sever Čech, kde budou chtít zkrotit hladové Vlky. Odvety jsou na programu v neděli 9. dubna na Lapači a v úterý 11. dubna v Kotlině. U toho rozhodně nesmíte chybět! (Foto: Martin Pavlík, Zdeněk Piňos, Petr Kraus)

Rozlosování Bruslařů v kvalifikaci o WSM ligu

1. kolo, pondělí 3. dubna:
BK Havlíčkův Brod – VHK ROBE Vsetín (18:00)

2. kolo, středa 5. dubna:
HC Vlci Jablonec nad Nisou – BK Havlíčkův Brod (18:00)

4. kolo, neděle 9. dubna:
VHK ROBE Vsetín – BK Havlíčkův Brod (17:30)

5. kolo, úterý 11. dubna:
BK Havlíčkův Brod – HC Vlci Jablonec nad Nisou (18:00)

Herní systém kvalifikace o WSM ligu

O postup do WSM ligy se utkají tři týmy, a to vítězové semifinále play-off společného pro skupiny Západ a Střed (Jablonec nad Nisou a Havlíčkův Brod) a vítěz play-off skupiny Východ (Vsetín). Všichni tři účastníci se spolu utkají dvoukolově každý s každým (doma – venku, každý tým tak odehraje 4 zápasy), přičemž výsledky z předchozích částí soutěže se nezapočítávají. Vítěz kvalifikace získává právo účasti ve WSM lize pro sezonu 2017/2018.

Informace o herním systému kvalifikace na webu ČSLH


Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři