14. 6. 2022 | Redakce

Maskovaná opora zůstává Bruslařem! Martin Nedvěd bude i nadále střežit brodské brankoviště

Bruslaři hlásí podpis i na klíčovém postu! V průběhu minulého týdne podepsal novou smlouvu dvacetiletý brankář Martin Nedvěd, který bezesporu patří mezi nejtalentovanější hráče A-mužstva. Odchovanec Žďáru nad Sázavou přišel do Kotliny před sezonou 2017/2018 z mladšího dorostu Plamenů a brzy se stal velkou oporou mládežnických kategorií Havlíčkova Brodu. Brzy dostal šanci v A-týmu, kterou chytl za pačesy. V předešlém soutěžním ročníku vytvořil silný a vyrovnaný gólmanský tandem se svým vrstevníkem Ondřejem Chaloupkem a oba výrazně přispěli k postupu do prestižního play off. Méďo, přejeme ti do další sezony co nejvíce čistých kont a chycených puků!

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner