6. 7. 2024 | Milan Sochor

Mě nebolí krev. Podívejte se, jak Bruslaři trénovali na soustředění v Ledči

Havlíčkobrodští hokejisté odjeli v rámci letní přípravy od pátku 14. června do neděle 16. června na soustředění do Ledče nad Sázavou. Podívejte se na video a prožijte sobotní den společně s Bruslaři.

Hlavní trenér Petr Novák dbá na to, aby byli Bruslaři na novou sezonu perfektně fyzicky připraveni. Lpí na tom, aby většina hráčů absolvovala letní přípravu společně. I proto naplánoval pro své svěřence soustředění v Ledči nad Sázavou, kterého se zúčastnili i ti, kteří se jinak připravují individuálně.

Program byl po všechny dny obdobný. Většinou se začínalo ranním výběhem, po kterém následovala společná snídaně. Trénovalo se dvoufázově, takže po dopoledním tréninku přišel na řadu společný oběd, chvíle na odpočinek a pokračovalo se odpolední tréninkovou jednotkou. Po večeři měli hráči k dispozici regeneraci v podobě sauny a bazénu.

Podívejte se, jak v sobotu vypadala dopolední a odpolední tréninková jednotka.


Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu