1. 11. 2012 | Eva Streichsbierová

Můžeme se z toho dostat zase jen vlastní tvrdou prací, burcuje útočník Pavel Musil

Zase vyslali havlíčkobrodští hokejisté na soupeřova gólmana více ne čtyřicet střel a zase to nebylo nic platné. V posledních pěti domácích zápasech skórovali Rebelové pouze čtyřikrát, přičemž tři góly nastříleli Berounu. Litoměřice však ve středu znovu uzavřely bránu na petlici a odjížděly s výhrou 4:0. „Naše produktivita je teď doma hodně špatná, vůbec nám to nelepí,“ smutnil po další porážce útočník Pavel Musil.

Poprvé inkasovali brodští hokejisté těsně před koncem úvodní třetiny a do konce zápasu pak musel brankář Daniel Dolejš tahat puk ze sítě ještě třikrát. Sami se naopak Rebelové neprosadili ani při dvouminutové početní výhodě pěti proti třem! „Nevím, čím to je, že se nám v poslední době přesilovky takhle nedaří,“ krčil rameny dvacetiletý forvard.

V tu chvíli vstoupil do místnosti zraněný útočník Milan Kostourek, který má od souboje s Třebíčí zlomenou lýtkovou kost, a Musil přispěchal s dodatkem. „Přijde mi, že nám strašně moc chybí tady Milan, který přesilovky hodně dělal,“ nasměroval pozornost směrem k marodovi. A ten okamžitě s úsměvem zareagoval. „Díky.“

Na první pohled však bylo zřejmé, že poznámka Pavla Musila byla myšlena upřímně. Od rozpadu úderného útoku Kostourek, Rytnauer, Ondráček jakoby Rebelové zapomněli, jak se střílejí góly. „Špatně se to hodnotí,“ jen těžko hledal další slova mladý brodský hokejista. „Každopádně se z toho můžeme dostat zase jen vlastní tvrdou prací. Chce to v přesilovkách víc střílet, nesnažit se za každou cenu někoho najít,“ měl jasno.

V následujícím sobotním kole pocestují havlíčkobrodští hokejisté do Šumperku a hned o dva dny později v pondělí pak doma přivítají Benátky nad Jizerou. „Samozřejmě chceme vyhrát, uděláme pro to maximum,“ přesvědčuje Musil. „Věřím, že předvedeme bojovný výkon, od kterého se pak budeme moct dál odrazit,“ přeje si.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři