1. 11. 2012 | Eva Streichsbierová

Můžeme se z toho dostat zase jen vlastní tvrdou prací, burcuje útočník Pavel Musil

Zase vyslali havlíčkobrodští hokejisté na soupeřova gólmana více ne čtyřicet střel a zase to nebylo nic platné. V posledních pěti domácích zápasech skórovali Rebelové pouze čtyřikrát, přičemž tři góly nastříleli Berounu. Litoměřice však ve středu znovu uzavřely bránu na petlici a odjížděly s výhrou 4:0. „Naše produktivita je teď doma hodně špatná, vůbec nám to nelepí,“ smutnil po další porážce útočník Pavel Musil.

Poprvé inkasovali brodští hokejisté těsně před koncem úvodní třetiny a do konce zápasu pak musel brankář Daniel Dolejš tahat puk ze sítě ještě třikrát. Sami se naopak Rebelové neprosadili ani při dvouminutové početní výhodě pěti proti třem! „Nevím, čím to je, že se nám v poslední době přesilovky takhle nedaří,“ krčil rameny dvacetiletý forvard.

V tu chvíli vstoupil do místnosti zraněný útočník Milan Kostourek, který má od souboje s Třebíčí zlomenou lýtkovou kost, a Musil přispěchal s dodatkem. „Přijde mi, že nám strašně moc chybí tady Milan, který přesilovky hodně dělal,“ nasměroval pozornost směrem k marodovi. A ten okamžitě s úsměvem zareagoval. „Díky.“

Na první pohled však bylo zřejmé, že poznámka Pavla Musila byla myšlena upřímně. Od rozpadu úderného útoku Kostourek, Rytnauer, Ondráček jakoby Rebelové zapomněli, jak se střílejí góly. „Špatně se to hodnotí,“ jen těžko hledal další slova mladý brodský hokejista. „Každopádně se z toho můžeme dostat zase jen vlastní tvrdou prací. Chce to v přesilovkách víc střílet, nesnažit se za každou cenu někoho najít,“ měl jasno.

V následujícím sobotním kole pocestují havlíčkobrodští hokejisté do Šumperku a hned o dva dny později v pondělí pak doma přivítají Benátky nad Jizerou. „Samozřejmě chceme vyhrát, uděláme pro to maximum,“ přesvědčuje Musil. „Věřím, že předvedeme bojovný výkon, od kterého se pak budeme moct dál odrazit,“ přeje si.

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner