18. 1. 2024 | Klub

Pozor: V pátek 19. ledna 2024 se v Kotlině žádný zápas nehraje

Minulý měsíc jsme vás informovali, že 33. kolo, ve kterém jsme se měli původně 27. ledna utkat doma s Kopřivnicí, mělo být kvůli termínové kolizi s Utkáním hvězd 2024 přesunuto na pátek 19. ledna. To se ale změnilo. Tým Kopřivnice si chtěl prohodit pořadatelství sobotního zápasu se Žďárem nad Sázavou a plánoval vyrazit na dvoudenní trip na Vysočinu. Změna pořadatelství sobotního utkání ale nakonec nebyla možná, proto Kopřivnici nedává smysl v pátek jezdit ani na zápas do Kotliny. V pátek 19. ledna 2024 se tedy v Havlíčkově Brodě žádné utkání neodehraje. Náhradní termín 33. kola se zatím hledá.

Nejbližší domácí zápas

Bruslaře tak doma v Kotlině v nejbližší době uvidíte ve středu 24. ledna, kdy od 18:00 přivítají v rámci 32. kola Velké Meziříčí. Vstupenky si můžete už nyní za zvýhodněných podmínek pořídit na: https://bkhb.enigoo.cz/app/vstupenkyonline/events.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu