24. 3. 2013 | Eva Streichsbierová

Rebelové oznámili jména čtyř hráčů, s nimiž se do další sezony nepočítá

Prvoligová sezona 2012/2013 je minulostí a vedení HC Rebel Havlíčkův Brod už se začíná chystat na další ročník. V souvislosti s tím oznámilo představenstvo klubu jména čtyř hráčů, s nimiž dál nepočítá. Konkrétně se jedná o obránce Radima Ostrčila a útočníky Romana Vondráčka, Václava Meidla a Milana Kostourka.

Hodně se také v závěru sezony skloňovalo jméno Lukáše Endála, který patřil k nejproduktivnějším hráčům Rebelů. I proto po něm po Novém roce sáhly extraligové Pardubice. „Lukáš má v Pardubicích hostování až do konce dubna, pak se uvidí, co bude dál,“ prozrazuje generální manažer brodského klubu Augustin Žák.

Vedení HC Rebel hodlá v nadcházejícím ročníku první ligy sázet především na mladé hráče. „Výborně hrál letos například Pavel Musil, a poslední slovo určitě neřekl ani takový Petr Štěpánek,“ prohlásil Žák mimo jiné v posezonním hodnocení.

V něm také zaznělo, že konečné osmé místo v prvoligové tabulce bylo zklamáním. Především proto se bezprostředně po posledním utkání loučila s Kotlinou trenérská dvojice Jiří Rech – Milan Chalupa. „Co se týká hledání nového kouče, tak určité jednání probíhá, ale zatím nechci být konkrétní. Určitě však bude jedním z trenérů Richard Cachnín,“ prozrazuje šéf Rebelů.

Aktuality

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner