2. 9. 2013 | Redakce

Rebelové už znají svou soupisku, do prvoligových bojů půjdou i s novými tvářemi

Havlíčkobrodští hokejisté už vědí, v jakém složení půjdou do nového soutěžního ročníku. Po zúžení hráčského kádru, který se objevil v dosavadní části přípravného období, zůstalo trenérskému tandemu Jiří Mička – Richard Cachnín na soupisce šestadvacet jmen. Do boje budou připraveni naskočit tři brankáři (v případě nutnosti může jako čtvrtý vypomoci trenér gólmanů Stanislav Neruda), devět obránců a čtrnáct útočníků. Pokud se podíváme na soupisku z minulé sezony, tak zjistíme, že k největším změnám došlo v obranných řadách.

Soupiska A-týmu HC Rebel Havlíčkův Brod

Brankáři:
Daniel Dolejš, Petr Opršal, Čeněk Novák, (Stanislav Neruda)

Obránci:
Tomáš Kolafa, Radek Novotný, Martin Vágner, Marek Drtina, Jan Soldán, Karol Korím, Tomáš Semrád, Petr Zítka, Artur Rybalkin

Útočníci:
Lukáš Havel, Petr Polodna, Pavel Musil, Ladislav Rytnauer, Petr Štěpánek, Jan Berger, Štěpán Štěpánek, Lukáš Endál, Roman Maliník, Tomáš Chlubna, Ondřej Stehlík, Jan Milfait, David Dvořáček, David Kozlík

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři