12. 3. 2019 | Redakce

Semifinále: Vyhněte se frontám a pořiďte si lístek v předprodeji

Bruslaři zdolali Kopřivnici v tuhé čtvrtfinálové bitvě 3:2 na zápasy. Před rozhodujícím pátým duelem se před Kotlinou tvořily dlouhé fronty. Pořiďte si lístky na semifinálovou bitvu proti Bobrům z Valašského Meziříčí, která se odehraje ve středu 13. března v 18:00, s předstihem a vyhněte se dlouhému čekání. Předprodej startuje na sekretariátu klubu (VIP prostory) v den zápasu už v 10:00 a bude pokračovat až do 16:00. Těšíme se na vaši podporu!

Pak budou vstupenky k zakoupení klasicky u pokladen. Ty budou otevřeny 3 – hlavní pokladna nad sezením, další u dolního vstupu pod schodištěm směrem od bazénu a třetí u vstupu pro hosty. V případě nutnosti se budou lístky prodávat také přímo ve frontě před hlavní pokladnou.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner