5. 6. 2023 | Redakce

Štoky budou hostit charitativní akci! Přijďte se podívat na havlíčkobrodské hokejové legendy a pomozte dobré věci!

Fotbalové hřiště ve Štokách přivítá v sobotu 10. června už III. charitativní akci s názvem „Hokejisté HC Rebel dětem“. Návštěvníci se mohou těšit na setkání s celou řadou skvělých hokejistů, kteří zanechali výraznou stopu nejen v havlíčkobrodském, ale i ve světovém hokeji! Chybět nebudou velikáni jako Michal Kempný, Jakub Krejčík, Petr Jelínek, Jan Knotek, Tomáš Svoboda, Miroslav Třetina a spousta dalších. Připraven je opravdu bohatý program! Vše začne ve 12:00 autogramiádou, k vidění budou dva exhibiční fotbalové zápasy, vystoupení mažoretek a zlatým hřebem bude v 16:30 dražba dresů. Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek z akce bude věnován dětskému oddělení havlíčkobrodské nemocnice. Těšíme se na vaši účast! Moje město, můj tým!

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner