5. 6. 2023 | Redakce

Štoky budou hostit charitativní akci! Přijďte se podívat na havlíčkobrodské hokejové legendy a pomozte dobré věci!

Fotbalové hřiště ve Štokách přivítá v sobotu 10. června už III. charitativní akci s názvem „Hokejisté HC Rebel dětem“. Návštěvníci se mohou těšit na setkání s celou řadou skvělých hokejistů, kteří zanechali výraznou stopu nejen v havlíčkobrodském, ale i ve světovém hokeji! Chybět nebudou velikáni jako Michal Kempný, Jakub Krejčík, Petr Jelínek, Jan Knotek, Tomáš Svoboda, Miroslav Třetina a spousta dalších. Připraven je opravdu bohatý program! Vše začne ve 12:00 autogramiádou, k vidění budou dva exhibiční fotbalové zápasy, vystoupení mažoretek a zlatým hřebem bude v 16:30 dražba dresů. Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek z akce bude věnován dětskému oddělení havlíčkobrodské nemocnice. Těšíme se na vaši účast! Moje město, můj tým!

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu