15. 3. 2017 | Ladislav Vácha

Tomáš Semrád: Byl to jen jeden zápas, zítra musíme hrát úplně jinak

Bruslaři schytali v úterý hodně tvrdou facku, když si z ledu Žďáru nad Sázavou odvezli vysokou porážku 3:8. Plameny tak smazaly svou ztrátu a vyrovnaly stav čtvrtfinálové série na 1:1. Třetí duel ale začíná znovu za stavu 0:0, a bude nesmírně důležitý! Vítěz totiž bude mít k dispozici první mečbol a výrazně se tak přiblíží vytouženému postupu do semifinále. „Tohle je nejlepší část sezony a všichni by se měli přijít na to podívat. Myslím si, že to bude suprový zápas,“ věří šikovný obránce Tomáš Semrád, který se vrátil do hry po vleklém zranění a na Bouchalkách vstřelil první gól Broďáků. Takže ve čtvrtek 14. března v 18:00 všichni v Kotlině! Potřebujeme znovu vaši podporu!

Včerejší zápas na ledě Žďáru nad Sázavou se vám vůbec nepovedl. Co k tomu říct?
Je špatné, že jsme prohráli. Nezvládli jsme to, udělali jsme hodně individuálních chyb a všichni jsme hráli špatně. Byl to ale jenom jeden zápas v sérii, zítra musíme hrát úplně jinak. Dnes jsme si na tréninku řekli něco k přesilovkám a oslabením, protože to v play-off rozhoduje.

Tobě se včera povedlo vstřelit váš první gól. Jak bys ho ze svého pohledu popsal?
Jel jsem podél mantinelu, dostal jsem nahrávku do jízdy, zavřel jsem oči a vystřelil jsem. Naštěstí to tam spadlo.

Vrátil ses po dlouhém zranění. Jaké to pro tebe bylo naskočit zpět do rozjetého vlaku, navíc proti tak silnému soupeři, jakým je Žďár nad Sázavou?
Nebylo to jednoduché, ale zlepšuje se to. Naskočil jsem do hry po čtyřech týdnech a bez fyzičky, ze začátku to bylo hrozné. V prvním zápasu jsem se cítil špatně, ale včera už to bylo o něco lepší. Samozřejmě co se týče individuální stránky, po té týmové to nebylo nic moc.

Soupeř má velmi dobré přesilovky. V čem je ještě podle tebe nepříjemný?
Hrají hodně na hraně. Bohužel, rozhodčí to ne vždy zvládnou. My to ale musíme hodit za hlavu a obrnit se proti tomu.

Brodští fanoušci byli včera na Bouchalkách hodně slyšet i za nepříznivého stavu. Taková podpora byla určitě příjemná...
Patří jim za to velký dík. Je to super, když se na nás přijde podívat hodně lidí. Užíváme si to. Mrzí nás, že jsme je nepotěšili dobrým výsledkem.

Ve čtvrtek vás čeká nesmírně důležitý zápas, vítěz se totiž hodně přiblíží postupu. S čím musíte na soupeře vyrukovat?
Určitě musíme hrát se stoprocentním nasazením a dát si dobrý pozor na přesilovky i oslabení. To musíme zvládnout lépe než v minulém zápasu.

V obou utkáních jste drželi dvoubrankový náskok, ale nakonec jste o něj přišli. Jak důležité bude se toho tentokrát vyvarovat?
Myslím si, že to je náš celosezonní problém. Když vedeme, tak je to pro nás horší, než když něco dotahujeme. Neumíme si na to dát pozor, to se musí změnit.

Na co bys fanoušky pozval?
Určitě bude znovu panovat skvělá atmosféra. Myslím si, že to bude suprový zápas. Ať vyhrajeme, nebo prohrajeme, tohle je nejlepší část sezony a všichni by se měli přijít na to podívat.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři