15. 3. 2017 | Ladislav Vácha

Tomáš Semrád: Byl to jen jeden zápas, zítra musíme hrát úplně jinak

Bruslaři schytali v úterý hodně tvrdou facku, když si z ledu Žďáru nad Sázavou odvezli vysokou porážku 3:8. Plameny tak smazaly svou ztrátu a vyrovnaly stav čtvrtfinálové série na 1:1. Třetí duel ale začíná znovu za stavu 0:0, a bude nesmírně důležitý! Vítěz totiž bude mít k dispozici první mečbol a výrazně se tak přiblíží vytouženému postupu do semifinále. „Tohle je nejlepší část sezony a všichni by se měli přijít na to podívat. Myslím si, že to bude suprový zápas,“ věří šikovný obránce Tomáš Semrád, který se vrátil do hry po vleklém zranění a na Bouchalkách vstřelil první gól Broďáků. Takže ve čtvrtek 14. března v 18:00 všichni v Kotlině! Potřebujeme znovu vaši podporu!

Včerejší zápas na ledě Žďáru nad Sázavou se vám vůbec nepovedl. Co k tomu říct?
Je špatné, že jsme prohráli. Nezvládli jsme to, udělali jsme hodně individuálních chyb a všichni jsme hráli špatně. Byl to ale jenom jeden zápas v sérii, zítra musíme hrát úplně jinak. Dnes jsme si na tréninku řekli něco k přesilovkám a oslabením, protože to v play-off rozhoduje.

Tobě se včera povedlo vstřelit váš první gól. Jak bys ho ze svého pohledu popsal?
Jel jsem podél mantinelu, dostal jsem nahrávku do jízdy, zavřel jsem oči a vystřelil jsem. Naštěstí to tam spadlo.

Vrátil ses po dlouhém zranění. Jaké to pro tebe bylo naskočit zpět do rozjetého vlaku, navíc proti tak silnému soupeři, jakým je Žďár nad Sázavou?
Nebylo to jednoduché, ale zlepšuje se to. Naskočil jsem do hry po čtyřech týdnech a bez fyzičky, ze začátku to bylo hrozné. V prvním zápasu jsem se cítil špatně, ale včera už to bylo o něco lepší. Samozřejmě co se týče individuální stránky, po té týmové to nebylo nic moc.

Soupeř má velmi dobré přesilovky. V čem je ještě podle tebe nepříjemný?
Hrají hodně na hraně. Bohužel, rozhodčí to ne vždy zvládnou. My to ale musíme hodit za hlavu a obrnit se proti tomu.

Brodští fanoušci byli včera na Bouchalkách hodně slyšet i za nepříznivého stavu. Taková podpora byla určitě příjemná...
Patří jim za to velký dík. Je to super, když se na nás přijde podívat hodně lidí. Užíváme si to. Mrzí nás, že jsme je nepotěšili dobrým výsledkem.

Ve čtvrtek vás čeká nesmírně důležitý zápas, vítěz se totiž hodně přiblíží postupu. S čím musíte na soupeře vyrukovat?
Určitě musíme hrát se stoprocentním nasazením a dát si dobrý pozor na přesilovky i oslabení. To musíme zvládnout lépe než v minulém zápasu.

V obou utkáních jste drželi dvoubrankový náskok, ale nakonec jste o něj přišli. Jak důležité bude se toho tentokrát vyvarovat?
Myslím si, že to je náš celosezonní problém. Když vedeme, tak je to pro nás horší, než když něco dotahujeme. Neumíme si na to dát pozor, to se musí změnit.

Na co bys fanoušky pozval?
Určitě bude znovu panovat skvělá atmosféra. Myslím si, že to bude suprový zápas. Ať vyhrajeme, nebo prohrajeme, tohle je nejlepší část sezony a všichni by se měli přijít na to podívat.

Aktuality

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner