BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 5:3 - Dorost padl v derby se Žďárem a o play off svede tuhý souboj!
Dorost padl v derby se Žďárem a o play off svede tuhý souboj!

28.02.2019 | Štěpán Ondráček

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Havlíčkobrodští dorostenci se představili v regionálním derby na ledě žďárských Plamenů. Domácí hokejisté si vytvořili dvoubrankový náskok, který ještě do první sirény mladí Bruslaři snížili na rozdíl jedné trefy. Rozhodující pro celé derby byla druhá třetina, kterou opanovaly Plameny v poměru 2:0. Havlíčkův Brod v závěru zápasu snížil, ale na vyrovnání nedosáhl. Celek z Kotliny nakonec získal jeden bod za úspěšnou nadstavbu. Mezi střelce se zapsali Filip Dymák, Michal Beneš (na snímku) a dvougólový ostřelovač Adam Rauš. (foto: Juniorský hokej)

D16, čtvrtek 28.2.2019, Zimní stadion Kotlina
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
5:3
(2:1, 2:0, 1:2 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Staněk, 16. Bačo (Pelikán), 23. Macek (J. Doležal), 40. Procházka (Bačo), 48. Bačo (Staněk) – 20. Rauš (Dymák, Zych), 50. Rauš (Kuchta), 54. Dymák (Besmák, Janko), 61. Beneš (Kutlvašr, Holenda). Rozhodčí: Vojtěch Král – Radim Procházka, Radek Husák. Vyloučení: 6:8. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 71. Střely na branku: 24:41 (10:12, 13:10, 1:17 – 0:2). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:3. Prodloužení: 0:1.

SKLH Žďár nad Sázavou: Čerbák (Havlík) – Macek (A), Beran, Doležal R., Pelikán – Janda, Procházka, Bandy, Nerad, Kotrba, Elis, Bačo (C), P. Doležal, Staněk, J. Doležal

BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych (C), Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Rauš (A), Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, D. Krejčí, Vašák, Prášek