BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: J. Hradec - Havl. Brod 4:5sn - Junioři vydřeli z dua venkovních zápasů pět bodů, na Vajgaru rozhodovaly nájezdy
Junioři vydřeli z dua venkovních zápasů pět bodů, na Vajgaru rozhodovaly nájezdy

Junioři vydřeli z dua venkovních zápasů pět bodů, na Vajgaru rozhodovaly nájezdy

02.02.2016 | Richard Wagner

JINDŘICHŮV HRADEC - Junioři si na páteční večer přichystali hon na Kozla. Na kolínském ledě dominovali a do Kotliny si dovezli výhru 4:1, o které si můžete přečíst zde. V neděli na ně čekal Vajgar. Ten sice po první třetině vedl, ale Bruslařům se povedlo během prostředního dějství průběh zápasu otočit. Třetí část pak přinesla drama jako z prken londýnského divadla "The Globe". Jindřichův Hradec se díky dvěma využitým početním převahám dostal dvakrát do vedení, ale Havlíčkův Brod pokaždé dokázal srovnat. Finální vyrovnávací branka, která přiřkla do kapsy svěřenců Aleše Kraučuka a Petra Adama bod, přišla čtyři vteřiny před koncem základní hrací doby. Na svědomí ji měl do vynikající formy se dostávající Jiří Drobný. Duel dospěl do nájezdů. Ty trvaly dlouhých osm sérií, až si vzal slovo Jan Jelínek, který přiřkl Havlíčkovu Brodu bonusový bod. Povedený debut si připsalo duo starších dorostenců Jiří Kopic - Jiří Benák, který si dokonce zapsal asistenci na první gól.

 
28.kolo, neděle 31.1.2016
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
4:5sn
(1:0, 0:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 3. Heřmánek (Port, Šafář), 43. Port (Babčuk), 54. Jon (Heřmánek, Port), 59. Košťál (Heřmánek) - 21. Kraučuk (Benák), 38. Kraučuk (Křížek, Jelínek), 56. Polák, 60. Drobný (Jelínek), rozh. nájezd Jelínek. Rozhodčí: Jiří Ondráček - Ondřej Polák, Lukáš Rampír. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 25:54. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5n.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Fogl - Jon, Port, Babčuk, Kadlec, Zettl, Sviták, Heřmánek, Košťál, Šafář, Stehlík, Martinů.

BK Havlíčkův Brod: Kekula (Adam) - Bušek, Bancíř, Mendl, Semrád, Drobný, Hubert, Jelínek, Kraučuk, Křížek, Motl, Abbrent, Polák, Přibyl, Kittler, Kopic, Benák.

 

Ohlasy trenérů

Aleš Kraučuk (BK Havlíčkův Brod): První třetinu jsme měli k zápasu vlažný přístup. Ve třetí minutě jsme inkasovali gól na 1:0. Měli jsme špatný pohyb, málo jsme stříleli. Klukům jsme pak domluvili v kabině a přišlo zlepšení. Dvěma brankami jsme výsledek otočili. V dobrém výkonu jsme pokračovali i ve třetí třetině. Tlačili jsme se dopředu. Domácí mužstvo mělo ale kvalitu díky klukům, kteří tam pravidelně hrají za áčko, využilo dvě přesilovky a před koncem vedlo. My jsme zatlačili v power-play a těsně před koncem srovnali. V nájezdech jsme po dlouhé bitvě urvali bod navíc. Nebudu chválit celý tým, protože sice po šedesát minut bojoval, ale nebyl to ideální výkon. Do příště jej musíme zlepšit. Pochvalu si od nás však zaslouží debutující starší dorostenci Kopic s Benákem.

 
Statistiky zápasu
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv