BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Chrudim - Havl. Brod 5:5 - Parádní bojovnost sedmáků! Přes velké manko urvali v Chrudimi bod
Parádní bojovnost sedmáků! Přes velké manko urvali v Chrudimi bod

13.01.2020 | Ladislav Vácha

Sedmákům se v Chrudimi vůbec nepovedla úvodní dvacetiminutovka a do kabin šli za nepříznivého stavu 0:3. Hned na začátku druhé třetiny sice snížili, ale Východočeši si vzali už za pouhých 10 sekund tříbrankové vedení zpět. Broďáky to ale nepoložilo, právě naopak! Dvěma slepenými góly ze 40. minuty snížili na nejtěsnější rozdíl. A do kolen je nesrazilo ani to, že v úvodu třetí periody znovu inkasovali! Dvěma brankami srovnali se soupeřem krok a odvezli si domů alespoň bod za remízu 5:5. Fantastický zápas odehrál brodský útočník Arel Albert, který Orlicím nasypal hattrick a přidal jednu asistenci. Z brodského tábora se zapsali do střelecké listiny také Jakub Vaněček a Petr Hospodka.

18., sobota 11.1.2020
HC Chrudim
HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod
5:5
(3:0, 1:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Vaško (Vlček, Postupa), 12. Kolář (Urválek), 19. Postupa (Vlček), 21. Vaško, 43. Řehořek (Vaško) – 21. Albert (Jakub Vaněček), 40. Jakub Vaněček (L. Kachlíř), 40. Hospodka (Albert), 44. Albert (Adamec), 47. Albert (Adamec, R. Mrtka). Rozhodčí: Ondřej Beran, Tomáš Pavlata. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:5.

HC Chrudim: Pavlík – Bartok, Řivnáč, Urválek, Bahenský, Krejčík (C), Řehořek – Kolář, Kratochvíl, Krbec, Kopecký (A), Vlček, Kasal, Postupa, Vaško, Šmatera

BK Havlíčkův Brod: Ferdus (Poustka) – R. Mrtka (C), Kytka, L. Kachlíř, Duben, Jakub Vaněček – Čech, Albert, Konvalina, Adamec, Čapek, Med, Hospodka, P. Suchý, D. Kraučuk