11. 6. 2022 | Tisková zpráva

Bruslaři mají nového jednatele! Cíle A-týmu do budoucna? Stabilizovat tým a posouvat se!

Ve vedení Bruslařů došlo před nadcházející sezonou ke změnám. Skončili Michal Teplý a David Kozlík st. Byl zvolen nový jednatel klubu, kterým bude pan Jindřich Kubát, jenž v minulosti oblékal havlíčkobrodský dres. Manažerem A-týmu zůstává David Kozlík ml., hlavním trenérem je Aleš Kraučuk a jeho asistentem Milan Kraučuk. Hlavním cílem A-mužstva do dalších let je stabilizovat hráčský kádr a posouvat jeho výkonnost neustále dopředu, přičemž by měli v týmu dostávat šanci hlavně mladí havlíčkobrodští hráči. Co se týče skládání týmu, vedení oslovilo bývalé havlíčkobrodské hokejisty Lukáše Endála, Jana Milfaita, Davida Valu a Jakuba Petržilku, kteří budou nakonec působit v Táboře. Prvně jmenovaný chce dodržet platnou dvouletou smlouvu, Milfait, Vala a Petržilka dostali u Kohoutů takové podmínky, jaké jim náš klub v současné době nemůže nabídnout. Nadále probíhají jednání o střídavých startech odchovanců Kotliny, kteří v současné době oblékají dresy prvoligových klubů. Nové smlouvy na příští soutěžní ročník už podepsala většina hráčů, a to včetně zvučných posil. O všem vás budeme průběžně informovat od začátku příštího týdne.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner