11. 6. 2022 | Tisková zpráva

Bruslaři mají nového jednatele! Cíle A-týmu do budoucna? Stabilizovat tým a posouvat se!

Ve vedení Bruslařů došlo před nadcházející sezonou ke změnám. Skončili Michal Teplý a David Kozlík st. Byl zvolen nový jednatel klubu, kterým bude pan Jindřich Kubát, jenž v minulosti oblékal havlíčkobrodský dres. Manažerem A-týmu zůstává David Kozlík ml., hlavním trenérem je Aleš Kraučuk a jeho asistentem Milan Kraučuk. Hlavním cílem A-mužstva do dalších let je stabilizovat hráčský kádr a posouvat jeho výkonnost neustále dopředu, přičemž by měli v týmu dostávat šanci hlavně mladí havlíčkobrodští hráči. Co se týče skládání týmu, vedení oslovilo bývalé havlíčkobrodské hokejisty Lukáše Endála, Jana Milfaita, Davida Valu a Jakuba Petržilku, kteří budou nakonec působit v Táboře. Prvně jmenovaný chce dodržet platnou dvouletou smlouvu, Milfait, Vala a Petržilka dostali u Kohoutů takové podmínky, jaké jim náš klub v současné době nemůže nabídnout. Nadále probíhají jednání o střídavých startech odchovanců Kotliny, kteří v současné době oblékají dresy prvoligových klubů. Nové smlouvy na příští soutěžní ročník už podepsala většina hráčů, a to včetně zvučných posil. O všem vás budeme průběžně informovat od začátku příštího týdne.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu