11. 6. 2022 | Tisková zpráva

Bruslaři mají nového jednatele! Cíle A-týmu do budoucna? Stabilizovat tým a posouvat se!

Ve vedení Bruslařů došlo před nadcházející sezonou ke změnám. Skončili Michal Teplý a David Kozlík st. Byl zvolen nový jednatel klubu, kterým bude pan Jindřich Kubát, jenž v minulosti oblékal havlíčkobrodský dres. Manažerem A-týmu zůstává David Kozlík ml., hlavním trenérem je Aleš Kraučuk a jeho asistentem Milan Kraučuk. Hlavním cílem A-mužstva do dalších let je stabilizovat hráčský kádr a posouvat jeho výkonnost neustále dopředu, přičemž by měli v týmu dostávat šanci hlavně mladí havlíčkobrodští hráči. Co se týče skládání týmu, vedení oslovilo bývalé havlíčkobrodské hokejisty Lukáše Endála, Jana Milfaita, Davida Valu a Jakuba Petržilku, kteří budou nakonec působit v Táboře. Prvně jmenovaný chce dodržet platnou dvouletou smlouvu, Milfait, Vala a Petržilka dostali u Kohoutů takové podmínky, jaké jim náš klub v současné době nemůže nabídnout. Nadále probíhají jednání o střídavých startech odchovanců Kotliny, kteří v současné době oblékají dresy prvoligových klubů. Nové smlouvy na příští soutěžní ročník už podepsala většina hráčů, a to včetně zvučných posil. O všem vás budeme průběžně informovat od začátku příštího týdne.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu