11. 6. 2022 | Tisková zpráva

Bruslaři mají nového jednatele! Cíle A-týmu do budoucna? Stabilizovat tým a posouvat se!

Ve vedení Bruslařů došlo před nadcházející sezonou ke změnám. Skončili Michal Teplý a David Kozlík st. Byl zvolen nový jednatel klubu, kterým bude pan Jindřich Kubát, jenž v minulosti oblékal havlíčkobrodský dres. Manažerem A-týmu zůstává David Kozlík ml., hlavním trenérem je Aleš Kraučuk a jeho asistentem Milan Kraučuk. Hlavním cílem A-mužstva do dalších let je stabilizovat hráčský kádr a posouvat jeho výkonnost neustále dopředu, přičemž by měli v týmu dostávat šanci hlavně mladí havlíčkobrodští hráči. Co se týče skládání týmu, vedení oslovilo bývalé havlíčkobrodské hokejisty Lukáše Endála, Jana Milfaita, Davida Valu a Jakuba Petržilku, kteří budou nakonec působit v Táboře. Prvně jmenovaný chce dodržet platnou dvouletou smlouvu, Milfait, Vala a Petržilka dostali u Kohoutů takové podmínky, jaké jim náš klub v současné době nemůže nabídnout. Nadále probíhají jednání o střídavých startech odchovanců Kotliny, kteří v současné době oblékají dresy prvoligových klubů. Nové smlouvy na příští soutěžní ročník už podepsala většina hráčů, a to včetně zvučných posil. O všem vás budeme průběžně informovat od začátku příštího týdne.

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři