20. 2. 2023 | Klub

Bruslaři mají nového partnera, je jím společnost CZ autosklo expert s.r.o.

Novým partnerem A-týmu BK Havlíčkův Brod se stává společnost CZ autosklo expert s.r.o.. Ta se zabývá výměnou a opravami autoskel u všech osobních i nákladních automobilů a autobusů. Provádí také dekarbonizaci motoru vodíkem.

Majitelem společnosti CZ autosklo expert s.r.o. je pan Petr Paul. „Byl jsem osloven vedením klubu a nabídka na spolupráci mé firmy a brodského hokeje se mi zalíbila,“ popisuje majitel, jak toto partnerství vzniklo.

Co firma CZ autosklo nabízí svým klientům? „Zabýváme se výměnou a opravami autoskel. Nově jsme začali dělat také dekarbonizaci motoru vodíkem. Máme pobočku v Havlíčkově Brodě v Havířské ulici naproti pneuservisu, dále máme servisy ve Světlé nad Sázavou, v Jihlavě, ve Velkém Meziříčí, v Třebíči, ve Znojmě a v Brně. Od konkurence se lišíme tím, že poskytujeme službu výjezdního týmu, přijedeme za zákazníkem domů. Při výměně autoskla spojené s pojistnou událostí zařídíme za zákazníka vše od A až po Z i s pojišťovnou,“ zmiňuje Petr Paul výhody jeho firmy.

Partnerství firmy s klubem nekončí jen prvním sponzorským darem. „Pokud za námi přijedou rodiče dětí, které hrají hokej v Havlíčkově Brodě, 10 % z jejich plateb za naše služby následně znovu podpoříme A-tým BK Havlíčkův Brod,“ uzavírá představení spolupráce Petr Paul.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu