20. 2. 2023 | Klub

Bruslaři mají nového partnera, je jím společnost CZ autosklo expert s.r.o.

Novým partnerem A-týmu BK Havlíčkův Brod se stává společnost CZ autosklo expert s.r.o.. Ta se zabývá výměnou a opravami autoskel u všech osobních i nákladních automobilů a autobusů. Provádí také dekarbonizaci motoru vodíkem.

Majitelem společnosti CZ autosklo expert s.r.o. je pan Petr Paul. „Byl jsem osloven vedením klubu a nabídka na spolupráci mé firmy a brodského hokeje se mi zalíbila,“ popisuje majitel, jak toto partnerství vzniklo.

Co firma CZ autosklo nabízí svým klientům? „Zabýváme se výměnou a opravami autoskel. Nově jsme začali dělat také dekarbonizaci motoru vodíkem. Máme pobočku v Havlíčkově Brodě v Havířské ulici naproti pneuservisu, dále máme servisy ve Světlé nad Sázavou, v Jihlavě, ve Velkém Meziříčí, v Třebíči, ve Znojmě a v Brně. Od konkurence se lišíme tím, že poskytujeme službu výjezdního týmu, přijedeme za zákazníkem domů. Při výměně autoskla spojené s pojistnou událostí zařídíme za zákazníka vše od A až po Z i s pojišťovnou,“ zmiňuje Petr Paul výhody jeho firmy.

Partnerství firmy s klubem nekončí jen prvním sponzorským darem. „Pokud za námi přijedou rodiče dětí, které hrají hokej v Havlíčkově Brodě, 10 % z jejich plateb za naše služby následně znovu podpoříme A-tým BK Havlíčkův Brod,“ uzavírá představení spolupráce Petr Paul.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner