23. 5. 2023 | Ladislav Vácha

Bruslaři se zapotili při kopečcích! S týmem už trénují i Lukáš Bureš a David Košťál

Havlíčkobrodští hokejisté dál polykají vydatné tréninkové dávky a v rámci letní přípravy mobilizují své síly na další soutěžní ročník. V pondělí si v horkém počasí dali pořádně do těla v parku Budoucnost u zimního stadionu v Kotlině. Trenéři Aleš Kraučuk a Radek Haman naordinovali svým svěřencům dvě série náročných kopečků, sprinty do schodů, různé cviky na protažení všech svalů a kladli důraz i na odrazovou sílu. S Bruslaři už minulý týden poprvé trénoval také devětadvacetiletý útočník Lukáš Bureš, jenž naposledy působil v nedalekém Žďáru nad Sázavou, a nechyběl ani sedmadvacetiletý forvard David Košťál, který v minulé sezoně nasbíral v havlíčkobrodském dresu 15 kanadských bodů (3+12).

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner