23. 5. 2023 | Ladislav Vácha

Bruslaři se zapotili při kopečcích! S týmem už trénují i Lukáš Bureš a David Košťál

Havlíčkobrodští hokejisté dál polykají vydatné tréninkové dávky a v rámci letní přípravy mobilizují své síly na další soutěžní ročník. V pondělí si v horkém počasí dali pořádně do těla v parku Budoucnost u zimního stadionu v Kotlině. Trenéři Aleš Kraučuk a Radek Haman naordinovali svým svěřencům dvě série náročných kopečků, sprinty do schodů, různé cviky na protažení všech svalů a kladli důraz i na odrazovou sílu. S Bruslaři už minulý týden poprvé trénoval také devětadvacetiletý útočník Lukáš Bureš, jenž naposledy působil v nedalekém Žďáru nad Sázavou, a nechyběl ani sedmadvacetiletý forvard David Košťál, který v minulé sezoně nasbíral v havlíčkobrodském dresu 15 kanadských bodů (3+12).

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu