30. 9. 2023 | Redakce

Chystáte se na zápas proti Šumperku? Podívejte se, co vás dnes v Kotlině čeká

Bruslaři ve druhém domácím utkání dnes 30. září od 17:00 přivítají Šumperk. Soupeře jsme na našem webu už představili. Nyní se podíváme na podrobnější informace, co můžete v Kotlině čekat.

Otevření tří vchodů

Dnes stejně jako ve středu otevřeme tři vchody. Samozřejmostí je otevření vstupu na západní tribuně (tribuna na sezení), kde bude tradičně otevřena také jediná pokladna pro nákup vstupenek. Pokud si vstupenku zakoupíte online, tak ušetříte, navíc můžete využít další dva vchody. Přijít můžete vchodem pod Restaurací Kotlina i vchodem na východní tribunu směrem od Žižkova. U vchodu jen načtete QR kód své vstupenky, kterou si můžete vytisknout, nebo ji můžete ukázat na displeji vašeho mobilního telefonu.

Otevření Restaurace Kotlina

Stejně jako během prvního utkání s Hodonínem i všech zápasů nejstarších mládežnických kategorií bude znovu tradičně otevřena Restaurace Kotlina. Nákupem občerstvení v Restauraci Kotlina podpoříte klub.

Minuta ticha

V minulých letech se v Kotlině odehrála derby pro Terezku. Bruslaři hráli ve speciálních růžových dresech. Společně jsme vybírali peníze na pomoc rodině holčičky, které byla v jejích 5 týdnech diagnostikována dětská mozková obrna. Malá bojovnice se dostala do vážného stavu kvůli ošklivé chřipce, které v noci ze středy na čtvrtek podlehla. Minutou ticha uctíme její památku.

Soutěž o permanentku

Přestávkový program vyplní soutěž o permanentku. V první pauze mezi vás vhodíme na tribuny tři tenisové míčky. Šťastlivci, kteří tenisáky chytí, se o druhé přestávce zúčastní soutěže spočívající ve střelbě na bránu. Hrát se bude o permanentku na zápasy Bruslařů.

Prodej permanentek před zápasem

Ještě nemáte svoji permanentku? Zakupte si ji, nebo její poloviční verzi, pohodlně přes internet. Pokud to z nějaké důvodu není možné, můžete si ji zakoupit osobně ještě dnes před zápasem od 15:00 do 16:00. V případě zájmu volejte na číslo 605 928 846 (Milan Sochor).

Koupit online vstupenku na zápas proti Šumperku

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu