3. 2. 2022 | Ladislav Vácha, Tomáš Sochor

Hrát v Brodě za áčko? Splnil se mi sen, libuje si Kozlík. Jsem rád, že mi to tam spadlo!

Bruslaři zdolali ve středeční dohrávce 29. kola poslední Řisuty 3:1, ale s nepříjemným a houževnatým soupeřem to byla tuhá bitva. Důležitou a uklidňující třetí branku Havlíčkova Brodu vstřelil Matěj Kozlík, pro kterého to byla první přesná trefa v dospělém hokeji. „Už jsem nemohl a chtěl jsem jít střídat, ale pak jsem viděl, že jdeme do přečíslení. Luboš to hodil Čermisovi a Čermis mě parádně našel na kruhu. Počkal jsem si a říkal jsem si, že to musí jít nahoru na přední tyč. Povedlo se mi to trefit. Jsem rád, že to tam spadlo,“ usmívá se čerstvě osmnáctiletý útočník.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner