15. 9. 2023 | Redakce

Jak vést a motivovat děti, aby naplno projevily svůj talent? Přijďte na přednášku Mariana Jelínka

Tenisový klub Havlíčkův Brod ve spolupráci s Jindřichem Kučerou a firmou Pulo zastoupenou paní Denisou Prostřední pořádá pro širší veřejnost v pátek 13.10.2023 od 17:00 v klubu OKO Havlíčkův Brod jedinečnou akci.

Přijďte na přednášku s předním českým motivátorem, mentálním koučem, psychologem panem Marianem Jelínkem. Marian Jelínek se proslavil jako trenér Jaromíra Jágra. Na svých přednáškách odhaluje, co stojí za úspěchem těch nejlepších sportovců nebo jak vést a motivovat děti, aby naplno projevily svůj talent.

Dalším hostem bude lektor, kouč, motivátor a držitel světového rekordu v planku Josef Šálek. Pepa se s námi podělí o svůj příběh a jak je možné vydržet v planku neuvěřitelných 9:38:47 hodin.

Posledním účinkujícím je producent a autor filmu Sebepoznání Tomáš Adam. Tomáš se věnuje mimo jiné podpoře mladých lidí, komunikaci a motivaci.

Celý program bude zakončen afterparty, která bude začínat ve 20:30.

Vstupenky

  • Vstupenky v předprodeji: 200 Kč
  • Vstupenky na místě: 300 Kč
  • Vstupenky pro děti: 150 Kč (v předprodeji i na místě)

Objednávky a platba

Vstupenky objednávejte na telefonním čísle 734 821 816 nebo e-mailem na jindrich.kucera@tenishb.cz.

Následně provedete platbu na účet Tenisového klubu Havlíčkův Brod 2900588021/2010, do poznámky napíšete jméno a počet lístků.

Při vstupu na akci se prokážete nahlášením Vašeho jména zapsaného v objednávce.

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu