15. 9. 2023 | Redakce

Jak vést a motivovat děti, aby naplno projevily svůj talent? Přijďte na přednášku Mariana Jelínka

Tenisový klub Havlíčkův Brod ve spolupráci s Jindřichem Kučerou a firmou Pulo zastoupenou paní Denisou Prostřední pořádá pro širší veřejnost v pátek 13.10.2023 od 17:00 v klubu OKO Havlíčkův Brod jedinečnou akci.

Přijďte na přednášku s předním českým motivátorem, mentálním koučem, psychologem panem Marianem Jelínkem. Marian Jelínek se proslavil jako trenér Jaromíra Jágra. Na svých přednáškách odhaluje, co stojí za úspěchem těch nejlepších sportovců nebo jak vést a motivovat děti, aby naplno projevily svůj talent.

Dalším hostem bude lektor, kouč, motivátor a držitel světového rekordu v planku Josef Šálek. Pepa se s námi podělí o svůj příběh a jak je možné vydržet v planku neuvěřitelných 9:38:47 hodin.

Posledním účinkujícím je producent a autor filmu Sebepoznání Tomáš Adam. Tomáš se věnuje mimo jiné podpoře mladých lidí, komunikaci a motivaci.

Celý program bude zakončen afterparty, která bude začínat ve 20:30.

Vstupenky

  • Vstupenky v předprodeji: 200 Kč
  • Vstupenky na místě: 300 Kč
  • Vstupenky pro děti: 150 Kč (v předprodeji i na místě)

Objednávky a platba

Vstupenky objednávejte na telefonním čísle 734 821 816 nebo e-mailem na jindrich.kucera@tenishb.cz.

Následně provedete platbu na účet Tenisového klubu Havlíčkův Brod 2900588021/2010, do poznámky napíšete jméno a počet lístků.

Při vstupu na akci se prokážete nahlášením Vašeho jména zapsaného v objednávce.

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner