7. 3. 2014 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Měli jsme dát gól v přesilovce pět na tři, smutní po derby s Třebíčí David Krajhanzl

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodská juniorka za sebou má poslední derby s Horáckou Slavií v tomto prvoligovém ročníku. Rebelové vedli po první třetině zásluhou Davida Krajhanzla 1:0, ale po druhé siréně bylo skóre vyrovnané a s koncem střetnutí bylo skóre příznivé pro celek Horácké Slavie. Na konci zápasu jsme pro vás tedy jediného úspěšného střelce Havlíčkova Brodu vyzpovídali a mimo jiné se zeptali i na celkové hodnocení sezony, která příštím týdnem definitivně skončí.

Na úvod klasická otázka. Jak bys zhodnotil zápas. Máte za sebou již šesté derby s Třebíčí v této sezoně.
Do zápasu jsme vstoupili docela dobře a dali jsme gól. Byli jsme ze začátku aktivní, ale bohužel. Třebíč pak převzala iniciativu a měli jsme i štěstí, že ve třetí třetině jsme dostali jen jeden gól. Ve třetí třetině jsme pak, bohužel, začali hrát až posledních pět minut.

Kde si myslíš, že se dneska lámal chleba. Byla to ta vaše nevyužitá přesilovka 5 na 3?
Tak určitě, kdybychom v ní dali gól, tak by to bylo lepší, ale Třebíč měla ve své přesilovce také šance, které naštěstí Čenda (Novák, brankář – pozn. red.) pochytal. Zkrátka, měli jsme dát gól, asi tak.

Ve čtvrté minutě jsi otevřel skóre. Jak bys popsal svou trefu z pohledu střelce?
Tomáš Ludvík mi to tam dobře přihrál, já zavřel oči a z první jsem to tam poslal. Naštěstí jsem to trefil, takže paráda.

Tento víkend máte kvůli vypadnutí Strakonic ze hry volný. Pokud by sis již nyní troufl zhodnotit letošní sezonu, tak jaká byla z tvého pohledu?
Bohužel, nepostoupili jsme do té top čtyřky, což jsme hodně chtěli. Tuto část už jsme pak dohráli v klidu a se ctí. Nic dobrého, ale také žádný propadák.

Před koncem základní části vypsali trenéři jako odměnu za postup do vyšší skupiny soudek piva. Měli jste nějakou podobnou prémii i na nadstavbovou část?
Nevím, pokud něco bylo, tak mi to ušlo, ale asi ne.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři