7. 3. 2014 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Měli jsme dát gól v přesilovce pět na tři, smutní po derby s Třebíčí David Krajhanzl

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodská juniorka za sebou má poslední derby s Horáckou Slavií v tomto prvoligovém ročníku. Rebelové vedli po první třetině zásluhou Davida Krajhanzla 1:0, ale po druhé siréně bylo skóre vyrovnané a s koncem střetnutí bylo skóre příznivé pro celek Horácké Slavie. Na konci zápasu jsme pro vás tedy jediného úspěšného střelce Havlíčkova Brodu vyzpovídali a mimo jiné se zeptali i na celkové hodnocení sezony, která příštím týdnem definitivně skončí.

Na úvod klasická otázka. Jak bys zhodnotil zápas. Máte za sebou již šesté derby s Třebíčí v této sezoně.
Do zápasu jsme vstoupili docela dobře a dali jsme gól. Byli jsme ze začátku aktivní, ale bohužel. Třebíč pak převzala iniciativu a měli jsme i štěstí, že ve třetí třetině jsme dostali jen jeden gól. Ve třetí třetině jsme pak, bohužel, začali hrát až posledních pět minut.

Kde si myslíš, že se dneska lámal chleba. Byla to ta vaše nevyužitá přesilovka 5 na 3?
Tak určitě, kdybychom v ní dali gól, tak by to bylo lepší, ale Třebíč měla ve své přesilovce také šance, které naštěstí Čenda (Novák, brankář – pozn. red.) pochytal. Zkrátka, měli jsme dát gól, asi tak.

Ve čtvrté minutě jsi otevřel skóre. Jak bys popsal svou trefu z pohledu střelce?
Tomáš Ludvík mi to tam dobře přihrál, já zavřel oči a z první jsem to tam poslal. Naštěstí jsem to trefil, takže paráda.

Tento víkend máte kvůli vypadnutí Strakonic ze hry volný. Pokud by sis již nyní troufl zhodnotit letošní sezonu, tak jaká byla z tvého pohledu?
Bohužel, nepostoupili jsme do té top čtyřky, což jsme hodně chtěli. Tuto část už jsme pak dohráli v klidu a se ctí. Nic dobrého, ale také žádný propadák.

Před koncem základní části vypsali trenéři jako odměnu za postup do vyšší skupiny soudek piva. Měli jste nějakou podobnou prémii i na nadstavbovou část?
Nevím, pokud něco bylo, tak mi to ušlo, ale asi ne.

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu