7. 3. 2014 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Měli jsme dát gól v přesilovce pět na tři, smutní po derby s Třebíčí David Krajhanzl

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodská juniorka za sebou má poslední derby s Horáckou Slavií v tomto prvoligovém ročníku. Rebelové vedli po první třetině zásluhou Davida Krajhanzla 1:0, ale po druhé siréně bylo skóre vyrovnané a s koncem střetnutí bylo skóre příznivé pro celek Horácké Slavie. Na konci zápasu jsme pro vás tedy jediného úspěšného střelce Havlíčkova Brodu vyzpovídali a mimo jiné se zeptali i na celkové hodnocení sezony, která příštím týdnem definitivně skončí.

Na úvod klasická otázka. Jak bys zhodnotil zápas. Máte za sebou již šesté derby s Třebíčí v této sezoně.
Do zápasu jsme vstoupili docela dobře a dali jsme gól. Byli jsme ze začátku aktivní, ale bohužel. Třebíč pak převzala iniciativu a měli jsme i štěstí, že ve třetí třetině jsme dostali jen jeden gól. Ve třetí třetině jsme pak, bohužel, začali hrát až posledních pět minut.

Kde si myslíš, že se dneska lámal chleba. Byla to ta vaše nevyužitá přesilovka 5 na 3?
Tak určitě, kdybychom v ní dali gól, tak by to bylo lepší, ale Třebíč měla ve své přesilovce také šance, které naštěstí Čenda (Novák, brankář – pozn. red.) pochytal. Zkrátka, měli jsme dát gól, asi tak.

Ve čtvrté minutě jsi otevřel skóre. Jak bys popsal svou trefu z pohledu střelce?
Tomáš Ludvík mi to tam dobře přihrál, já zavřel oči a z první jsem to tam poslal. Naštěstí jsem to trefil, takže paráda.

Tento víkend máte kvůli vypadnutí Strakonic ze hry volný. Pokud by sis již nyní troufl zhodnotit letošní sezonu, tak jaká byla z tvého pohledu?
Bohužel, nepostoupili jsme do té top čtyřky, což jsme hodně chtěli. Tuto část už jsme pak dohráli v klidu a se ctí. Nic dobrého, ale také žádný propadák.

Před koncem základní části vypsali trenéři jako odměnu za postup do vyšší skupiny soudek piva. Měli jste nějakou podobnou prémii i na nadstavbovou část?
Nevím, pokud něco bylo, tak mi to ušlo, ale asi ne.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner