20. 2. 2023 | Milan Sochor, Richard Wagner

Měsíc jsem chyběl, za góly jsem rád, neskrývá Vacík. Váží si podpory fanoušků

Po dvou třetinách zápasu proti Opavě bylo skóre v Kotlině vyrovnané, ve třetí periodě ovšem Bruslaři rozhodli a připsali si dvanáctou domácí výhru v řadě. Dvěma góly k tomu pomohl do sestavy se navrátivší Patrik Vacík, jehož druhá trefa byla nakonec vítězná. „Jsem za góly hodně rád, protože jsem teď měsíc chyběl. Takže jsem rád, že jsem je dal,“ usmívá se dvacetiletý útočník. Ten děkuje také fanouškům, kteří A-tým aktivně podporují. „Moc si toho vážíme. Je to pro nás hodně velká podpora, žene nás to do každého zápasu,“ popisuje Patrik Vacík. Podívejte se na celý rozhovor.


39. kolo: BK Havlíčkův Brod - HC Slezan Opava 7:4

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu