2. 10. 2013 | Eva Streichsbierová

Musíme dobře bránit a konečně začít střílet góly, má jasno před derby Musil

HAVLÍČKŮV BROD – Dnes se vrátí na místo, kde se skoro na den přesně před měsícem zranil. V posledním přípravném duelu si Pavel Musil na ledě Horáckého zimního stadionu v Jihlavě pochroumal kotník. „Doktor říkal, že jsem si tu vnitřní část naštěstí zlomil dobře, takže se to celé hojilo v pohodě,“ prozradil jednadvacetiletý útočník.

Rekonvalescence dokonce nabrala takové tempo, že už v pondělí naskočil mladý brodský forvard znovu do zápasu. V souboji s Berounem sice gól nedal, ale patřil k nejaktivnějším hráčům na ledě.

„Jsem rád, že už je zase všechno v pořádku. Bylo to moje první vážnější zranění,“ svěřil se Musil. „Snad už toho špatnýho bylo letos dost a nic podobného se nebude opakovat,“ přidal přání.

Hned první utkání po návratu se ale jeho týmu příliš nepovedlo, Medvědům Rebelové podlehli 1:3. „Je to velká škoda, vedli jsme, jenže pak jsme byli ve druhé třetině často vylučovaní a tam se to celé zlomilo,“ smutnil brodský útočník.

Domácí selhali hlavně v koncovce, jedna přesná trefa za šedesát minut na vedoucí tým tabulky prostě nestačila. „Na jeden gól se doma vyhrát nedá,“ souhlasně pokyvoval hlavou Musil. „Beroun hodně dobře brání,“ přidal pochvalu pro soupeře.

A právě výborná obranná hra stojí za prozatímní stoprocentní úspěšností Medvědů. „My jsme to tady s Petrem Novákem taky hrávali. Aspoň teď víme, jak je takový styl pro soupeře nepříjemný,“ hlásil Musil.

O to víc chtějí Rebelové uspět dnes v Jihlavě, ovšem proti aktuálně třetímu týmu prvoligové tabulky to bude pořádně náročný úkol. Už také proto, že Dukla doma zatím ve čtyřech zápasech ztratila jediný bod.

„Musíme zodpovědně bránit hrát bez faulů a konečně začít pořádně střílet. Uděláme všechno pro tři body,“ slibuje Musil. Derby Vysočiny začne na Horáckém zimním stadionu dnes v 17.30.

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři