12. 10. 2013 | Ladislav Vácha

Největší podíl na tom mají spoluhráči, říká o svém hattricku Lukáš Brebera

Havlíčkobrodští junioři dokázali naplnit papírové předpoklady a v domácím prostředí zdolali Strakonice 5:2, čímž prolomili nepříjemnou sérii porážek. Vítězství se ale proti předposlednímu celku tabulky rodilo obtížněji, než by se mohlo podle výsledku zdát. Jihočeši vedli po čtyřiceti minutách 2:1 a mladí Rebelové utkání otočili až v poslední dvacetiminutovce. „Stejně jako v posledních zápasech jsme se celkem trápili. Po důrazném domluvení trenérů se to nakonec ve třetí třetině trochu zvedlo,“ ohlédl se za vítěznou bitvou útočník Lukáš Brebera, který se blýskl čistým hattrickem.

Jak bys ze svého pohledu zhodnotil zápas?
Stejně jako v posledních zápasech jsme se celkem trápili. Po důrazném domluvení trenérů se to nakonec ve třetí třetině trochu zvedlo. Přeházely se útoky a myslím si, že to potom začalo šlapat a bylo to lepší.

Soupeř byl dnes na to, že je až předposlední, docela kvalitní. Překvapil vás v něčem se svojí hrou?
Nechci podceňovat kvalitu soupeře, ale myslím si, to spíš bylo tím, že my jsme hráli špatně. Nemyslím si, že by soupeř hrál až tak dobře.

Po dvou třetinách jste prohrávali 1:2. Co vám říkali trenéři v kabině?
Pořád to samé dokola. Jednoduchá hra, nahrávky, napadání. Myslím si, že to potom začalo docela fungovat.

Povedlo se ti vstřelit hattrick. Jak bys své góly popsal?
Popsal bych to tak, že všechno bylo zase jen na spoluhráčích. Já byl jen koncový hráč, tak to prostě bylo. Největší podíl na tom mají spoluhráči.

Vzpomeneš si, kdy se ti naposledy podařilo dát hattrick?
To nevím. Mám takový pocit, že to bylo minulý rok proti Třebíči.

Co ještě musíte zlepšit do utkání v Berouně?
Myslím si, že když budeme hrát jako teď tu poslední třetinu, tak by to mohlo fungovat. Soupeř je nový a ještě jsme s ním nehráli, takže vůbec nevím, co od něj můžeme čekat.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu