3. 2. 2024 | Milan Sochor, Ladislav Vácha

Posílilo nás, že jsme dali rychlý gól, hodnotí Krejčí výhru nad Opavou

V pátek se Bruslaři proti Novému Jičínu neprosadili, v sobotu Opavě nasázeli pět gólů. „Máme problém s koncovkou, hodně na tom pracujeme na tréninku. Jsem rád, že nám to tam dneska napadalo a vyhráli jsme,“ přiznává Matěj Krejčí. Havlíčkobrodští hokejisté se dostali do vedení po pěti minutách hry, ve druhé periodě pak vměstnali tři góly do tří minut a 38 sekund. „Dneska to bylo dobrý. Vedli jsme 1:0, což nás posílilo, že jsme dali rychlý gól. Od toho se pak odvíjel celý zápas.“ Podívejte se na celý rozhovor s třiadvacetiletým obráncem.


Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu