4. 1. 2014 | Redakce

Rebelové si udělají zastávku v Praze, k týmu se tam připojí Ondráček

HAVLÍČKŮV BROD – S novým rokem přicházejí změny v kádru HC Rebel Havlíčkův Brod. Tým opustil plzeňský útočník Patrik Petruška, který by měl nově oblékat dres Berounských Medvědů. Prázdné místo v sestavě Rebelů po něm ale nezůstane - do Kotliny se vrací Martin Ondráček.

„Podařilo se nám vyřídit všechny papíry, takže se dnes Martin v Praze připojí k týmu a odpoledne už za nás nastoupí v Mostě,“ prozrazuje sportovní manažer HC Rebel Miroslav Barus.

Pro šestadvacetiletého Ondráčka nebude působení v brodském klubu rozhodně žádnou premiérou. V minulosti už za Rebely hrál a v Kotlině se mu pokaždé dařilo. Konkrétně v loňské sezoně nasbíral v brodském dresu 34 kanadských bodů v 56 zápasech.

Letošní prvoligový ročník ale odstartoval Ondráček v Berouně, i když téměř polovinu zápasů zpočátku propásl kvůli zranění. Celkem tak zatím v sezoně 2013/14 nastoupil k 19 duelům, ve kterých vstřelil 2 góly a přidal 4 asistence.

A tuhle svoji dosavadní statistiku může vylepšit už v dnešním utkání v Mostě, které začíná netradičně v 15 hodin. V brance Rebelů se tentokrát znovu objeví hradecký Ondřej Kacetl.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu