15. 11. 2021 | Milan Sochor, Richard Wagner

Řekli jsme si, že to musíme urvat. Nevzdali jsme to, těší Klodnera

Bruslaři v zápase s Řisuty nezačali dobře. Z nepříznivého průběhu se ale i přes rozsáhlou marodku nesesypali a bojovali až do konce. Odměnou jim byl obrat v utkání a vítězství po nájezdech. Stíhací jízdu nastartoval v půlce duelu přesilovkovým gólem Jan Klodner, který se trefil ve druhém zápase po sobě: „Osobně mě to těší hodně, protože já nejsem zas takový střelec,“ směje se a pokračuje: „Ale to ani není moje zásluha. Je to zásluha hráčů před bránou, gólman nic neviděl. Takže to tam zaplulo. Smekám před kluky.“ Co je potřeba před dalšími zápasy zlepšit? „Nedodržovali jsme plán hry, který trénujeme. Když se držíme systému a hrajeme svoji hru, tak můžeme porazit kohokoliv,“ uzavírá dvacetiletý obránce. Podívejte se na celý rozhovor.

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner