15. 11. 2021 | Milan Sochor, Richard Wagner

Řekli jsme si, že to musíme urvat. Nevzdali jsme to, těší Klodnera

Bruslaři v zápase s Řisuty nezačali dobře. Z nepříznivého průběhu se ale i přes rozsáhlou marodku nesesypali a bojovali až do konce. Odměnou jim byl obrat v utkání a vítězství po nájezdech. Stíhací jízdu nastartoval v půlce duelu přesilovkovým gólem Jan Klodner, který se trefil ve druhém zápase po sobě: „Osobně mě to těší hodně, protože já nejsem zas takový střelec,“ směje se a pokračuje: „Ale to ani není moje zásluha. Je to zásluha hráčů před bránou, gólman nic neviděl. Takže to tam zaplulo. Smekám před kluky.“ Co je potřeba před dalšími zápasy zlepšit? „Nedodržovali jsme plán hry, který trénujeme. Když se držíme systému a hrajeme svoji hru, tak můžeme porazit kohokoliv,“ uzavírá dvacetiletý obránce. Podívejte se na celý rozhovor.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu