19. 3. 2023 | Milan Sochor, Richard Wagner

Sezona jak na houpačce. V play off jsme zabrali, nemáme se za co stydět, hodnotí Kuchta

Sezona A-týmu končí v osmifinále, Havířovu podlehl 1:3 na zápasy. „Myslím si, že jsme nebyli v ničem zásadně horší. Možná v proměňování šancí a ve využití přesilovek, což v těchto zápasech rozhoduje. Jinak si myslím, že jakoby dobrý, no… Ale dobrý… No dobrý ne, prohráli jsme,“ mrzí Petra Kuchtu. Sezona byla jako na houpačce. Střídaly se lepší momenty s těmi horšími. Závěr lze ovšem hodnotit pozitivně. „V play off jsme zabrali a nemáme se úplně za co stydět,“ ohlíží se havlíčkobrodský kapitán. Podívejte se na celý jeho rozhovor.


OF4: BK Havlíčkův Brod - AZ Havířov 0:3

Aktuality

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu