19. 3. 2023 | Milan Sochor, Richard Wagner

Sezona jak na houpačce. V play off jsme zabrali, nemáme se za co stydět, hodnotí Kuchta

Sezona A-týmu končí v osmifinále, Havířovu podlehl 1:3 na zápasy. „Myslím si, že jsme nebyli v ničem zásadně horší. Možná v proměňování šancí a ve využití přesilovek, což v těchto zápasech rozhoduje. Jinak si myslím, že jakoby dobrý, no… Ale dobrý… No dobrý ne, prohráli jsme,“ mrzí Petra Kuchtu. Sezona byla jako na houpačce. Střídaly se lepší momenty s těmi horšími. Závěr lze ovšem hodnotit pozitivně. „V play off jsme zabrali a nemáme se úplně za co stydět,“ ohlíží se havlíčkobrodský kapitán. Podívejte se na celý jeho rozhovor.


OF4: BK Havlíčkův Brod - AZ Havířov 0:3

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu