30. 1. 2020 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

Soupeř upletl z h**na bič, zlobí se Cachnín. Lituje zahozených šancí

Bruslaři prožili ve středu večer hodně nepříjemné déjà vu. Proti Kopřivnici se stejně jako v minulém domácím utkání s Hodonínem ujali ve třetí třetině vedení, jenže kvůli nepovedenému závěru prohráli. Rozsáhlou marodkou sužovaný tým zabředl do krize, ze které ne a ne se dostat ven. Za vše hovoří nelichotivá bilance pouhých tří vítězství z předešlých jedenácti zápasů. Havlíčkův Brod tak už má v boji o 2. příčku tabulky k dobru na Opavu pouhý bod a Hodonín na něj ztrácí jen dva body. I přesto hraje ve fantastické formě Richard Cachnín, který táhne skvělými výkony A-mužstvo i juniorku a proti Tatře znovu patřil mezi nejlepší hráče na ledě. Vstřelil obě havlíčkobrodské branky, ale nakonec to na bodový zisk nestačilo. „Už dvakrát jsme byli před koncem ve vedení. Pak jsme přestali hrát, udělali jsme zbytečné chyby a dostali jsme hloupé góly. Oba zápasy jsme si tak vlastně prohráli sami,“ zlobí se produktivní centr druhého útoku.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu