30. 1. 2020 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

Soupeř upletl z h**na bič, zlobí se Cachnín. Lituje zahozených šancí

Bruslaři prožili ve středu večer hodně nepříjemné déjà vu. Proti Kopřivnici se stejně jako v minulém domácím utkání s Hodonínem ujali ve třetí třetině vedení, jenže kvůli nepovedenému závěru prohráli. Rozsáhlou marodkou sužovaný tým zabředl do krize, ze které ne a ne se dostat ven. Za vše hovoří nelichotivá bilance pouhých tří vítězství z předešlých jedenácti zápasů. Havlíčkův Brod tak už má v boji o 2. příčku tabulky k dobru na Opavu pouhý bod a Hodonín na něj ztrácí jen dva body. I přesto hraje ve fantastické formě Richard Cachnín, který táhne skvělými výkony A-mužstvo i juniorku a proti Tatře znovu patřil mezi nejlepší hráče na ledě. Vstřelil obě havlíčkobrodské branky, ale nakonec to na bodový zisk nestačilo. „Už dvakrát jsme byli před koncem ve vedení. Pak jsme přestali hrát, udělali jsme zbytečné chyby a dostali jsme hloupé góly. Oba zápasy jsme si tak vlastně prohráli sami,“ zlobí se produktivní centr druhého útoku.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu