26. 1. 2022 | Redakce

Vítané posily na Příbram! Večer nastoupí Miroslav Třetina, Matěj Kozlík a Štěpán Dudycha

Havlíčkobrodští hokejisté půjdou do dnešního zápasu s Příbramí posíleni! Konečného družině vypomůže hned několik hráčů. Tím nejdůležitějším je bezesporu zkušený mazák Miroslav Třetina. Novou tváří je sedmnáctiletý mladík Matěj Kozlík, kterého čeká soutěžní debut mezi dospělými. Talentovaný útočník nastupoval v mládežnických kategoriích Bruslařů a v dorosteneckém věku se přesunul do Třince, kde hraje za extraligovou juniorku. Brodský dres znovu oblékne i Štěpán Dudycha, kterého uvolnil prvoligový Šumperk. Skvělou zprávou je i to, že se stihli uzdravit marodi Michal Kliment a Vojtěch Holenda, kteří rovněž naskočí do hry. V sestavě se naopak bohužel neobjeví nemocní útočníci Petr Kuchta a Jakub Čejka. Místo brankáře Martina Nedvěda dnes bude krýt Ondřeji Chaloupkovi záda Michal Novák. Začínáme v 18:00, přijďte se podívat!

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu