26. 1. 2022 | Redakce

Vítané posily na Příbram! Večer nastoupí Miroslav Třetina, Matěj Kozlík a Štěpán Dudycha

Havlíčkobrodští hokejisté půjdou do dnešního zápasu s Příbramí posíleni! Konečného družině vypomůže hned několik hráčů. Tím nejdůležitějším je bezesporu zkušený mazák Miroslav Třetina. Novou tváří je sedmnáctiletý mladík Matěj Kozlík, kterého čeká soutěžní debut mezi dospělými. Talentovaný útočník nastupoval v mládežnických kategoriích Bruslařů a v dorosteneckém věku se přesunul do Třince, kde hraje za extraligovou juniorku. Brodský dres znovu oblékne i Štěpán Dudycha, kterého uvolnil prvoligový Šumperk. Skvělou zprávou je i to, že se stihli uzdravit marodi Michal Kliment a Vojtěch Holenda, kteří rovněž naskočí do hry. V sestavě se naopak bohužel neobjeví nemocní útočníci Petr Kuchta a Jakub Čejka. Místo brankáře Martina Nedvěda dnes bude krýt Ondřeji Chaloupkovi záda Michal Novák. Začínáme v 18:00, přijďte se podívat!

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner