2. 11. 2022 | Dominik Adam

Všichni věří, že se mi bude dařit! Mám rád ten tlak, říká Koubek

Havlíčkobrodští dorostenci neprožívají zrovna nepovedenou sezonu. Hned v úvodu sice prohráli, ale poté porazili dva východočeské celky. V derby udolali Duklu Jihlava a zdolali i Tábor. Nyní se nacházejí na předposledním místě tabulky, avšak stále mají šanci probojovat se do top čtyřky! Na závěr svěřenci Miroslava Dubna a Radovana Biegla porazili lídra skupiny – Mladou Boleslav. O tom se rozpovídal kanonýr dorostu Tadeáš Koubek. „Měli jsme obrovské štěstí. Boleslav byla rozhodně lepší, bruslivější a lépe kombinovala. Jak se říká, štěstí přeje připraveným,“ hodnotí utkání s Bruslaři mladý forvard.

Koubis, máme za sebou 11 zápasů, po kterých se nacházíme na předposledním místě tabulky. Jak průběh sezony zatím hodnotíš?
Upřímně jsem čekal, že to bude o dost horší. S těmi body co máme, se stále ještě dá postoupit do postupové čtyřky.

Jak říkáš, tabulka je vyrovnaná, stále jsme v boji o play off. Jak vnímáš celou situaci?
Nevnímám ji teď moc dobře. Máme před sebou tři těžké soupeře. S každým z nich musíme vyhrát, bude těžké každého obrat o všechny tři body.

V poslední zápase jsme zaskočili velmi silnou Mladou Boleslav. Co říkáš na skalp tabulkového lídra?
Měli jsme obrovské štěstí. Boleslav byla rozhodně lepší, bruslivější a lépe kombinovala. Jak se říká, štěstí přeje připraveným.

Momentálně vedeš kanadské bodování našeho celku. To jsi určitě rád...
Rád samozřejmě jsem, ale pro mě je důležitější týmový výkon.

Před začátkem sezony odešel tvůj dlouholetý kamarád z dětství a spoluhráč Tomáš Smetánka. Jak těžké bylo vypořádat se s jeho odchodem?
Abych řekl pravdu, jeho odchod jsem moc neřešil. Věděl jsem, že nic nezměním. Na druhou stranu jsem rád, že odešel.

Jak to myslíš?
Jsem spokojený s tou rolí, jakou v týmu momentálně mám. Všichni věří v to, že se mi bude dařit. Tato role se mi dost líbí, mám rád ten tlak.

V lajně nastupuješ s Novkou (Lukášem Novým) a Křižákem (Patrik Křížek). Jak se ti s nimi spolupracuje?
Kluci dělají to, co mají. Když to nedělají, snažím se jim co nejvíce pomáhat, abychom drželi systém, který chceme hrát.

Ve středu nás čeká cesta do Pardubic. Jak se na Dynamo připravit?
V Pardubicích jsme naposledy dostali desítku. Všichni musíme dělat to, co máme. Musíme hrát stejně jako s Boleslaví. Pokud to splníme, můžeme vyhrát. Bude to ovšem těžký soupeř.

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner