3. 2. 2013 | Eva Streichsbierová

Začali jsme dobře, ale pak jsme zápas ztratili kvůli svým chybám, ví Pavlík

Byl prvním hráčem, který při sobotním derby udělal zápis do střelecké listiny, jenže ze strany domácích Rebelů zůstal nakonec také jediným. Obránce Jan Pavlík našel skulinu v postoji jihlavského brankáře Ritticha hned v úvodu zápasu. „Dojížděl jsem od červené a nevěděl, co s pukem, tak jsem vystřelil,“ popsal svoji povedenou trefu.

Z utkání v tu chvíli ještě neuplynuly ani dvě minuty. „Začali jsme výborně, měli jsme na ně, ale pak bohužel přišlo oslabení, ve kterém jsme dostali dva góly,“ povzdechl si šestadvacetiletý hokejista. „Pořád byl ale zápas hratelný, šancí jsme měli spoustu. Jenže jsme ho pak ztratili kvůli svým chybám,“ dodal.

Do závěrečné třetiny vstupovali Rebelové s dvougólovým mankem. „Řekli jsme si, že do toho půjdeme naplno, zase nám tam ale nic nespadlo,“ smutnil kapitán brodského týmu Lukáš Endál. „Jihlava nám odskočila na tři branky a pro nás byl potom konec hodně krutý. Těžko se mi mluví, je to velké zklamání,“ uvedl.

Mezi novináře dorazil s vizáží boxéra, který právě ukončil svůj rohovnický mač. Nad rudými šrámy v obličeji ovšem jenom mávl rukou. „Sice jsem některé věci ze strany Jihlavy nepochopil, ale tohle k derby patří,“ hlásil a k napadení ze strany Malce pouze dodal. „To se musíte zeptat pana Vlka, nebo toho druhého, co tam s ním stojí, co to mělo znamenat.“

Mnohem víc než pár škrábanců ho však mrzel konečný výsledek, stejně jako autora jediného brodského gólu. „Já bych ani neřekl, že byla Jihlava nějak lepší, my jsme prostě jenom na rozdíl od ní neproměňovali šance. A když prohráváte s takovým mančaftem, tak už se s tím pak těžko něco dělá,“ smutnil Pavlík.

Po sobotní porážce 1:6 zůstávají Rebelové na sedmém místě prvoligové tabulky a ve středu je čeká cesta do Třebíče. „Musíme být mnohem víc agresivnější a důraznější kolem branky. Daleko víc chtít dít góly. To, že se netrefíme, je mockrát o štěstí, ale pokud přidáme na důrazu, tak to určitě půjde,“ burcuje svůj tým Endál.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu