3. 2. 2013 | Eva Streichsbierová

Začali jsme dobře, ale pak jsme zápas ztratili kvůli svým chybám, ví Pavlík

Byl prvním hráčem, který při sobotním derby udělal zápis do střelecké listiny, jenže ze strany domácích Rebelů zůstal nakonec také jediným. Obránce Jan Pavlík našel skulinu v postoji jihlavského brankáře Ritticha hned v úvodu zápasu. „Dojížděl jsem od červené a nevěděl, co s pukem, tak jsem vystřelil,“ popsal svoji povedenou trefu.

Z utkání v tu chvíli ještě neuplynuly ani dvě minuty. „Začali jsme výborně, měli jsme na ně, ale pak bohužel přišlo oslabení, ve kterém jsme dostali dva góly,“ povzdechl si šestadvacetiletý hokejista. „Pořád byl ale zápas hratelný, šancí jsme měli spoustu. Jenže jsme ho pak ztratili kvůli svým chybám,“ dodal.

Do závěrečné třetiny vstupovali Rebelové s dvougólovým mankem. „Řekli jsme si, že do toho půjdeme naplno, zase nám tam ale nic nespadlo,“ smutnil kapitán brodského týmu Lukáš Endál. „Jihlava nám odskočila na tři branky a pro nás byl potom konec hodně krutý. Těžko se mi mluví, je to velké zklamání,“ uvedl.

Mezi novináře dorazil s vizáží boxéra, který právě ukončil svůj rohovnický mač. Nad rudými šrámy v obličeji ovšem jenom mávl rukou. „Sice jsem některé věci ze strany Jihlavy nepochopil, ale tohle k derby patří,“ hlásil a k napadení ze strany Malce pouze dodal. „To se musíte zeptat pana Vlka, nebo toho druhého, co tam s ním stojí, co to mělo znamenat.“

Mnohem víc než pár škrábanců ho však mrzel konečný výsledek, stejně jako autora jediného brodského gólu. „Já bych ani neřekl, že byla Jihlava nějak lepší, my jsme prostě jenom na rozdíl od ní neproměňovali šance. A když prohráváte s takovým mančaftem, tak už se s tím pak těžko něco dělá,“ smutnil Pavlík.

Po sobotní porážce 1:6 zůstávají Rebelové na sedmém místě prvoligové tabulky a ve středu je čeká cesta do Třebíče. „Musíme být mnohem víc agresivnější a důraznější kolem branky. Daleko víc chtít dít góly. To, že se netrefíme, je mockrát o štěstí, ale pokud přidáme na důrazu, tak to určitě půjde,“ burcuje svůj tým Endál.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři