4. 2. 2013 | Eva Streichsbierová

Audio: Souboj dvou rivalů, body mířily do Jihlavy, Rebelové vyšli naprázdno

Čtvrté derby prvoligové sezony 2012/2013 mezi havlíčkobrodskými Rebely a Duklou Jihlava je minulostí. Hosté si v sobotu v Kotlině otevřeli střelnici a zaslouženě brali tři body za vysokou výhru 6:1. Domácím se tak v letošním ročníku podařilo zdolat rivala pouze jednou, když hned v prvním vzájemném duelu vezli z Jihlavy těsné vítězství 3:2.

Nejrůznějších reportáží bylo v regionálním tisku i na webech k dispozici už spousta, včetně videí z tiskové konference a dění na ledě. I proto jsme tentokrát sáhli k jednomu netradičnímu reportu. Citlivé povahy nám jistě prominou použitou dávku recese, stejně jako nezbytnou ironii. Některé situace si ji zkrátka vyžadovaly ;-).

Derby Vysočiny aneb souboj dvou rivalů trochu jinak si můžete poslechnout ZDE

(v příspěvku byly použity zvuky z youtube.cz a Nova.cz)

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu