BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Chomutov 2:1p

BK Havlíčkův Brod - Piráti Chomutov
Piráti Chomutov
2:1p
(0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 51. Ondráček (Třetina, Poletín), 64. Vyhlídal (Třetina, Němec) - 47. Mikšovic (Procházka). Rozhodčí: Radek Wagner - Aleš Hejl, Ondřej Žídek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 700. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

BK Havlíčkův Brod: Furch (Linhart) - Jebavý, Soldán - Vyhlídal, Pavlík - Šulc, A. Jelínek - Horváth, Hertl - Endál, Němec, Česnek - Poletín, Třetina, Ondráček - Smith, Knotek, Vylíčil - Borovanský, Vrdlovec.

Piráti Chomutov: Chábera (Závorka) - Pulpán, Trefný, Hájek, Všetečka, Bombic, Grof, Malinský, Posmyk - Duda, Eiselt, Hašek, Polanský, Kraft, Trochta, Mikšovic, Kůs, Hruška, Procházka, Jíra, Jeslínek.