19. 8. 2014 | Milan Sochor

Junioři zdolali v samostatných nájezdech Písek, o vyrovnání se postarali v poslední minutě

Havlíčkův Brod nevkročil do přípravného utkání špatně, ale střelecky úspěšnější byli hosté. Lukáš Brebera ještě srovnal na 1:1, ale Písečtí do konce první třetiny odskočili na rozdíl dvou branek. Po bezbrankové druhé třetině snížil David Pazourek a 14 sekund před koncem při hře bez gólmana zařídil remízu Ondřej Hlídek. Po utkání se týmy dohodly na samostatných nájezdech, které opanovali domácí díky trefám Davida Pazourka a Tomáše Ludvíka. Martin Zelený za svá záda kotouč nepustil.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, pondělí 18.8.2014 od 18:00
4:3sn
(1:3, 0:0, 2:0)
Havl. Brod - Písek

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 6. Brebera (Ludvík), 55. Pazourek (Polák), 60. Hlídek (Ludvík) - 5. Břízka (Vlk), 8. Renda (Rod), 16. Vlk (Volf). Rozhodčí: Marek Honza - Tomáš Krejčí, Jaroslav Žák. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.

Sestavy

Havl. Brod

Adam (41. Zelený) - Lobo, Semrád, Němec, Vlček, Krajcigr, Mendl, Motl - Brebera (C), Ludvík, Hlídek, Pazourek, Šimák, Mozr, Málek, Polák, Drobný, Přibyl

Písek

Kolář (Sedlák) - Frühazuf, Šergl, Barty, Hřeba, Kajtman, Kouty - Horažďovský, Čoko, Duchna, Břízka, Vlk, Volf (C), Renda, Rod, Flégl

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu