BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Lanškroun 3:4 - Sedmé třídy také padly po těsném výsledku, šťastnější odjíždí z Kotliny Lanškroun
Sedmé třídy také padly po těsném výsledku, šťastnější odjíždí z Kotliny Lanškroun

26.02.2014 | Richard Wagner, Pavel Brdičko

Havlíčkův Brod - Starší kategorie týmu z Kotliny neměly svůj den a chybělo jim štěstí. Osmákům utekl o gól bod z Kolína, to samé předvedli o rok mladší hráči, kteří doma hostili Lanškroun. Rebelové nezačali nejlépe, první třetinu zaspali a hosté se díky dvěma trefám kapitána Romana Kadavého dostali do náskoku. Ve druhé třetině domácí hru vyrovnali a zásluhou Francucha snížili na 1:2. Posléze Lanškrounští opět odskočili o dvě branky. Rebel ve třetí třetině viditelně zabral a zásluhou kapitána Patrika Brdička, který se prezentoval výstavní ranou od modré, snížil. Hosté ovšem znovu kontrovali a Havlíčkobrodským pak dala ještě šanci parádní akce, kdy puk putoval po ose Patrik Brdičko - Jakub Petržílka. Druhý zmiňovaný dal gól a tím vykřesal i naději na vyrovnání. Domácí měli několikrát šanci - jmenovitě Rybáček s Dvořákem - ale bohužel, srovnat se již nepodařilo. Škoda, Rebelové by si bod zasloužili.

N10, sobota 22.2.2014
BK Havlíčkův Brod - Lanškroun
Lanškroun
3:4
(0:2, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 27. Francuch, 45. Brdičko (Škareda), 56. Petržílka (Brdičko, Trupl) - 16. Kadavý, 19. Kadavý, 31. Kadavý (Paclík), 46. Vogel. Vyloučení: 2:4, navíc Mareš (LAN) 5+DKU [VRAŽ]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.

BK Havlíčkův Brod: Holata (31. - 39. Juřicová) - Křišta, Škareda, Smolko, Trupl - Dvořák, Rybáček, Brdičko "C", Francuch, Lacina, Petržílka.

Lanškroun: Břeň (26. Mannl) - Anderle, Doležal, Dostál, Drlík, Hepnar, Hrdina, Kadavý "C", Kubíčková, Mannová, Mareš, Moravec, Najman, Paclík, Preisner, Štelbavský, Vogel.