BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.Výsledky 17. kolaHavlíčkův Brod - Litoměřice 0:4, Most - Hradec Králové 1:4, Mladá Boleslav - Kadaň 2:1, Ústí nad Labem - Třebíč 4:2, Beroun - Šumperk 5:3, Písek - Benátky nad Jizerou 1:7, Olomouc - Jihlava 4:1
20.10.Foto - zápas s MedvědyFotografie ze zápasu 14. kola první ligy, v němž Rebelové porazili na domácím ledě Beroun 3:1, najdete v sekci fotogalerie ZDE
17.10.Výsledky 13. kolaHavlíčkův Brod - Písek 0:1, Benátky nad Jizerou - Třebíč 2:0, Most - Mladá Boleslav 3:7, Beroun - Hradec Králové 1:5, Litoměřice - Olomouc 5:3, Kadaň - Jihlava 2:0, Šumperk - Ústí nad Labem 4:3.
14.10.Knesl v Berouně!Mladý obránce Aleš Knesl byl poslán na zkoušku do konkurenčního Berouna. V kádru Medvědů se bude snažit prosadit do základní sestavy. O jeho angažování budou mít ve středních Čechách jasno v pondělí. Knesl se do nabitého kádru Havlíčkova Brodu neprosadil a sezonu začal ve druhé lize v Nymburce. Nyní se opět pokouší prorazit do druhé nejvyšší tuzemské soutěže.
14.10.Výsledky žáků
Osmáci i šesťáci prohráli ve Zlíně

Jak šesté, tak osmé třídy nedokázaly uspět na ledě Beranů. Šesťáci padli po tuhém boji 6:7 a poprvé v sezoně nedokázali bodovat. Jejich o dva roky starší kolegové pak prohráli vysoko 4:10.

Sedmé a páté třídy vyloupily Jihlavu

Obě kategorie slavily v Jihlavě vysoká vítězství a navíc nedovolily Dukle jediný zásah. Páťáci s Karolínou Juřicovou v zádech vyhráli 5:0 a sedmáci, jímž byl oporou Dominik Arbelovský, vstřelili ještě o gól více.

Více informací v sekci mládež!

10.10.Živé vysílání!Vážení příznivci hokeje. I dnešní zápas budeme živě streamovat na této adrese. Dnes ještě bohužel bez zvuku. Ale i tak přejeme příjemný zážitek. Vaše Lion`s TV.
8.10.Magazín o 1.lizePrávě vyšlo 2. číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm články o Michalu Mikeskovi či Mario Cartellim. Časopis se také podrobně věnuje týmům Hradce Králové a Mladé Boleslavi. Nechybí ani pravidelné rubriky. Stahujte zde (PDF 10 MB).
7.10.Výsledky 9. kolaHavlíčkův Brod - Třebíč 0:3, Mladá Boleslav - Hradec Králové 4:2, Litoměřice - Kadaň 5:2, Šumperk - Benátky nad Jizerou 4:3, Písek - Olomouc 2:4, Most - Jihlava 3:7, Beroun - Ústí nad Labem 3:5.
6.10.Zápas SDO odložen!Zápas staršího dorostu s krajským rivalem z Jihlavy byl kvůli rozsáhlé marodce soupeře odložen. Náhradní termín jen ustanoven na středu 24. října na ledě v Kotlině.
3.10.Pojeďte do Jihlavy!Fanouškovské sdružení Rebel Hearts pořádá tradiční vlakový výjezd do Jihlavy. Pojeďte i Vy podpořit svůj tým v regionálním souboji, do něhož vstoupí Rebelové jako lídr ligy. Sraz: 15.40 hod. na havlíčkobrodském vlakovém nádraží. Prvních 100 fanoušků bude mít zajištěný lístek na stadion, a vyhne se tak frontám.
3.10.Výsledky 8. kolaJihlava - Havlíčkův Brod 2:3, Třebíč - Beroun 3:0, Benátky nad Jizerou - Litoměřice 4:3p, Ústí nad Labem - Písek 7:2, Hradec Králové - Šumperk 6:1, Kadaň - Most 3:5, Olomouc - Mladá Boleslav 2:3sn.
 
Aktuálně na webu
Extraligu dorostu chceme v Brodě udržet, hlásí odhodlaně Josef Teplý

Extraligu dorostu chceme v Brodě udržet, hlásí odhodlaně Josef Teplý

(pátek 22.10.) Tak to byl zápas, který rozhodně nebyl po slabé nervové soustavy. Dorostenci v domácím prostředí...

 
Dojalo mě, že na mě brodští fanoušci nezanevřeli, těší Lukáše Endála

Dojalo mě, že na mě brodští fanoušci nezanevřeli, těší Lukáše Endála

(pátek 22.10.) Fanoušci se dlouho těšili na malý hokejový svátek, jímž byla domácí bitva s Táborem, aktuálním...

 
Bruslaři míří na západ! Střetnou se s Klatovy!

Bruslaři míří na západ! Střetnou se s Klatovy!

(pátek 22.10.) Bitva tabulkových sousedů se odehraje v sobotu 23. října. Havlíčkobrodští hokejisté v rámci...

 
Dramatická přestřelka v Kotlině! Dorost po obratu přetlačil Tábor!

Dramatická přestřelka v Kotlině! Dorost po obratu přetlačil Tábor!

(čtvrtek 21.10.) Havlíčkobrodští dorostenci sehráli jedenácté kolo Extraligy dorostu, když na domácím ledě přivítali...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv