10. 4. 2024 | Andrea Vlasáková

Další radost našich krasobruslařek, Viterová získala bronz. Úspěšný oddíl pořádá nábor

Naše velmi úspěšná krasobruslařka Melánie Viterová (na úvodní fotce vpravo) se raduje z dalšího krásného výsledku. V silně obsazeném závodě v Břeclavi se osmiletá sportovkyně umístila na 3. místě z 21 závodnic. V konečném pořadí celorepublikového žebříčku ČKS jí patří krásné 8. místo z 50 krasobruslařek z různých oddílů celé ČR.

Závodů v Břeclavi se zúčastnila také jedenáctiletá žačka Julie Dinhová. Ta byla do soutěže žaček díky své dobré výkonnosti zařazena už o rok dříve, než je běžné. Soutěží tedy i s o tři roky staršími děvčaty. Na závodech v Břeclavi dosáhla svého letošního maxima a obsadila 10. místo z 30 závodnic.

Nábor:

Oddíl krasobruslení BK Havlíčkův Brod pořádá nábor děvčat ve věku 5–6 let do sólového krasobruslení pro další sezonu. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 739 605 439, kde obdrží další informace o možné spolupráci. Děti se mohou do činnosti zapojit již na jaře (1x týdně) během suché přípravy v tělocvičně vedle zimního stadionu v Havlíčkově Brodě.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu