13. 6. 2012 | Eva Streichsbierová

Rebelové posilují ofenzívu, do Kotliny se vracejí Třetina s Endálem

Hned dva velké návraty hlásí klub z Havlíčkova Brodu! Dres Rebelů budou v nové prvoligové sezoně oblékat po roční pauze znovu útočníci Miroslav Třetina (32 let) a Lukáš Endál (25, na snímku). Oba hokejisté, kteří patří k oblíbencům havlíčkobrodských fanoušků, se do Kotliny vracejí ze severu Čech. Třetina hrál v uplynulém ročníku v barvách Ústeckých Lvů a Endál byl Pirátem z Chomutova.

Jednání o příchodu obou produktivních hráčů se dlouho protahovala, ale nakonec se vedení HC Rebel přeci jen podařilo se severočeskými kluby dohodnout. „Míra i Lukáš jsou oba velcí srdcaři a my věříme, že se jim bude v havlíčkobrodském dresu dařit stejně dobře jako v minulých sezonách,“ přeje si generální manažer Rebelů Augustin Žák.

Třetina i Endál patří mezi hokejisty, které za jejich zarputilost a bojovnost domácí fanoušci milují a naopak soupeřovi příznivci jim nemohou přijít na jméno. „Podle mě týmu chyběl v minulé sezoně hráč bojovník, který neuhne za žádné situace,“ nechal se slyšet při hodnocení soutěžního ročníku 2011/2012 hlavní trenér brodského A-mužstva Karel Dvořák. Teď bude mít takové hráče v týmu minimálně dva.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři