18. 6. 2012 | Ladislav Vácha

„Ze zákulisí havlíčkobrodských Rebelů“, #2: Místnost pro VIP

Nedávno jsme na webu hcrebel.cz spustili nový seriál s názvem „Ze zákulisí havlíčkobrodských Rebelů“, v němž se vám, příznivcům brodského hokeje a našim čtenářům, snažíme co nejvíce přiblížit prostory zimního stadionu v Kotlině, do nichž se běžný návštěvník většinou nedostane. Po místnosti „rozhlasu“, na niž jsme se zaměřili v premiérovém dílu, se dnes podíváme přímo na prostory pro VIP. Textový popis je pro lepší představivost i tentokrát doplněný několika fotografiemi, jejichž autorem je Luboš Vácha.

Místnost pro VIP by se dala bez nadsázky označit za jednu z nejdůležitějších a nezbytných součástí zázemí každého hokejového klubu. Výjimku netvoří ani havlíčkobrodští Rebelové, pro které rovněž plní důležitou funkci. A ptáte se, kde ji má návštěvník zimního stadionu v Kotlině přesně hledat? Divák, který se nachází na tribuně pro stojící fanoušky, ji má umístěnou přímo před sebou, za velkými prosklenými okny zcela po pravé ruce. Pokud se pohybujeme v zázemí nad tribunou pro sedící příznivce, najdeme ji na konci úzké chodby pár kroků od „rozhlasu“, na který jsme se podívali už v minulém dílu.

Jedná se o místo, které je hodně důležité nejen pro vedení klubu, jehož členové zde mají i své kanceláře, ale i pro partnery Rebelů a další významné osobnosti havlíčkobrodského hokeje, jež se zde scházejí k různým jednáním nebo sledování právě probíhajících utkání. Důležitou roli zastává i z pohledu žurnalistů, protože tiskové konference pro média se konají právě tady. Do prostor pro VIP přicházejí také trenéři obou mužstev, jejichž ohlasy si po každém odehraném utkání můžete přečíst nebo prohlédnout v audiovizuální podobě na našich webových stránkách. Nedávno zde proběhlo i představení nejnovějších posil, Miroslava Třetiny a Lukáše Endála.

Co se týče samotného vybavení, v místnosti pro VIP najdeme televizor, kde mohou návštěvníci kromě různých sportovních přenosů sledovat při duelech A-mužstva i průběžný stav na dalších prvoligových stadionech, spoustu pohodlných kolečkových židlí, z nichž je ideální výhled na hrací plochu, velký bar, který zajišťuje občerstvení, či bezplatné připojení k internetu prostřednictvím sítě Wi-fi. Pokud se zaměříme na výzdobu, nemůže uniknout naší pozornosti velké množství trofejí umístěné v neprosklené vitríně u jedné ze zdí. Také zde objevíme spoustu upomínkových předmětů a ocenění spojených s místními hokejovými legendami, z nichž patří k nejcennějším Zlatá hokejka Jana Suchého či jeho dres s pamětní deskou, jež obdržel při uvedení do Síně slávy IIHF.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři