23. 6. 2012 | Ladislav Vácha

Tomáš Dvořák se stále drží v nominaci reprezentační „osmnáctky“

Do začátku dalšího soutěžního ročníku je sice ještě daleko, ale hokejisté už teď polykají tréninkové dávky. To platí i pro české mládežnické reprezentace, které pravidelně nabírají sílu na přípravných kempech. Na začátku tohoto měsíce jsme informovali o velkém množství pozvánek, které na letní soustředění nominovaly hned několik mladých Rebelů různých věkových kategorií. Figurovalo mezi nimi i jméno Tomáše Dvořáka, jenž nechybí mezi pozvanými hráči ani tentokrát.

Český výběr do 18-ti let má před sebou v pořadí už třetí letní soustředění. Po Rokycanech, kde se připravoval zhruba v půlce měsíce, se v rámci západních Čech přesunul do nedaleké Třemošné. Svůj tábor zde rozbije v pondělí 25. června, kdy se sejde v 11 hodin na místním zimním stadionu. Mladé reprezentanty čeká vedle tréninků na ledě také suchá příprava, při níž potrápí svá těla v posilovně, ale také navštíví kurty sportovního areálu v nedaleké obci Zruč-Senec. Konec akce je plánován na pátek 29. června v 12:00.

Trenérský tandem Luděk Bukač mladší – David Bruk pozval 28 hráčů, za nimiž budou vyčkávat na svou šanci dva náhradníci. Pro havlíčkobrodské Rebely je příjemnou zprávou, že v osmadvacítce „vyvolených“ znovu nechybí ani Tomáš Dvořák, talentovaný obránce, který v minulé sezoně oblékal dres staršího dorostu a vypomáhal i juniorce. Už v reprezentační „sedmnáctce“ tehdy patřil ke stabilním článkům sestavy. A velké důvěře se může těšit i ve starší věkové kategorii, protože se zúčastnil i obou předcházejících kempů.

A jak vypadá další program týmu? Hráči se zapotí ještě na dvou letních kempech, které hostí v červenci Brumov a v srpnu Jindřichův Hradec. Potom už přijdou na řadu herní prověrky v podobě prestižního Memoriálu Ivana Hlinky, který se koná v Břeclavi, a turnaj World Junior A Challenge v kanadském Yarmouthu. Vrcholem sezony je ve druhé půlce dubna příštího roku mistrovství světa, jež proběhne v ruském městě Ufa.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři