30. 6. 2012 | Redakce

S našimi čtenáři se podíváme na historii havlíčkobrodského hokeje

V současné době zbývá do začátku dalšího ročníku hokejových soutěží ještě hodně času. Naše redakce se však i přesto snaží pro vás, fanoušky havlíčkobrodských Rebelů a čtenáře webu hcrebel.cz, připravovat pravidelný přísun článků, jimiž se alespoň částečně pokouší zkrátit dlouhé čekání na nadcházející sezonu 2012/13. Pomáhá si k tomu i několika seriály, který nově doplní mapování historie hokeje v našem městě.

Na našem webu už můžete nějakou dobu číst články, které vydáváme v rámci dvou seriálů. Prvním z nich je „Po stopách bývalých Rebelů“, v němž sledujeme bývalé hráče Havlíčkova Brodu, kteří zde nastupovali od sezony 2005/06. V zatím posledním dílu s pořadovým číslem 11 jsme se zaměřili na obránce Jiřího Drtinu. Druhým se stal seriál s názvem „Ze zákulisí havlíčkobrodských Rebelů“, v němž se snažíme co nejvíce přiblížit prostory zimního stadionu v Kotlině, do nichž se běžný návštěvník většinou nedostane. Zatím jsme v něm zveřejnili dva díly, které se snažily přiblížit místnost „rozhlasu“ a VIP prostory.

Nyní se nově pouštíme do série článků, jejichž náplní bude postupné sledování historie havlíčkobrodského hokeje, jež je velmi bohatá a zajímavá. Díky slavným odchovancům, kteří v našem městě hokejově vyrůstali, se stala Kotlina známým pojmem nejen po celé České republice, ale i z pohledu celosvětového měřítka. Seriál bude mít na starost redaktor Richard Wagner.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři