26. 11. 2012 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Hvězdou měsíce října jste zvolili Daniela Dolejše, výherce mu předal diplom

Druhý diplom pro nejlepšího hráče měsíce již má svého majitele. Po Ladislavu Rytnauerovi nyní dělá radost osmnáctiletému brankářskému talentu, který zcela vytlačil zkušeného Suchana na lavičku a stala se z něj nová gólmanská jednička celku z Kotliny. Řeč je o Danielu Dolejšovi, který ovládl říjnové čtenářské hlasování o hvězdě zmíněného měsíce. Kromě zápasu na ledě lídra soutěže z Mladé Boleslavi odchytal juniorský reprezentant všechny zápasy druhého měsíce této sezony a svými výkony vás všechny oslovil natolik, že jste mu v již tradiční anketě dali nejvíce hlasů. Diplom hráčovi měsíce předal, stejně jako minulý měsíc, vítězný fanoušek, který předtím strávil s týmem celý zápas na lavičce v pozici kustoda. Šťastným výhercem se stal pan Milan Sochor.

Po skončení utkání s Mladou Boleslaví jsme sešli dolů do kabin, kde jsme se střetli s vycházející brankářskou hvězdou, jíž pogratuloval a předal diplom výherce z řad fanoušků Rebelu Milan Sochor. Co na to sám oceněný hráč říká? „Jsem překvapený a samozřejmě šťastný. Určitě jsem rád, ale teď se nám nedaří, takže ani toto to nezalepí,“ neskrýval radost Dolejš. Brankářská jednička Rebelů však na ledě v zápase s vedoucím celkem soutěže chyběla, jelikož aktuálně léčí poraněné vazy v koleni. Jak dlouho bude trvat rekonvalescence a stihne nadějný muž s maskou juniorský světový šampionát? „Zatím nevím, na jak dlouho to ještě bude, ale Mistrovství světa pravděpodobně nestihnu, ale uvidíme,“ objasnil brankář Havlíčkova Brodu.

Daniel Dolejš vyhrál téměř o polovičku bodů před druhým Lukášem Endálem, novým kapitánem havlíčkobrodského mužstva, což znamená, že pro většinu lidí byl volbou číslo jedna. „Volil jsem Dáňu Dolejše,“ prozradil svoji první volbu vítězný čtenář našeho webu Milan Sochor. Rebelům se v říjnu příliš nedařilo a nikdo jiný, než právě opora s maskou, více nevyčníval. „Určitě, moje výkony se vždycky odklánějí od výkonu týmu a když se nám nedařilo, tak to bylo taky tím,“ má jasno Dolejš.

Kromě nejlepšího říjnového hráče jsme pro vás vyzpovídali také vítězného fanouška Milana Sochora. První otázka byla mířená na to, jak si celou akci užil. „Byla to paráda, skvělá zkušenost,“ zářil štěstím. „Byl to prostě zážitek, být tam s týmem. Jinak to tam žije než na tribuně,“ pokračoval. Co by ze svého pohledu doporučil příštímu výherci a co ho nadchlo nejvíce ze všeho? „Je to super, zkusit si tady být s Gustou, dělat s ním toho kustoda, pomoci mu, vidět kabinu, být s tím týmem,“ odpověděl bez váhání.

Konec listopadu se blíží a s přelomem měsíce bude spuštěno hlasování o nejlepším hráčovi jedenáctého kalendářního měsíce. Již nyní můžete přemýšlet o tom, komu byste primát nejlepšího listopadového hráče udělili. Pomoci vám mohou i názory obou výherců. „To nevím, těžko takto někoho volit, důležité je, abychom hráli jako tým,“ odpověděl Dolejš. „Dáňa chytal opět super, i když tady nebyl na každý zápas, ale asi bych volil Endyho (Lukáše Endála – pozn. red.), měl jasno o příští volbě šťastný čtenář Milan Sochor.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři