26. 11. 2012 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Hvězdou měsíce října jste zvolili Daniela Dolejše, výherce mu předal diplom

Druhý diplom pro nejlepšího hráče měsíce již má svého majitele. Po Ladislavu Rytnauerovi nyní dělá radost osmnáctiletému brankářskému talentu, který zcela vytlačil zkušeného Suchana na lavičku a stala se z něj nová gólmanská jednička celku z Kotliny. Řeč je o Danielu Dolejšovi, který ovládl říjnové čtenářské hlasování o hvězdě zmíněného měsíce. Kromě zápasu na ledě lídra soutěže z Mladé Boleslavi odchytal juniorský reprezentant všechny zápasy druhého měsíce této sezony a svými výkony vás všechny oslovil natolik, že jste mu v již tradiční anketě dali nejvíce hlasů. Diplom hráčovi měsíce předal, stejně jako minulý měsíc, vítězný fanoušek, který předtím strávil s týmem celý zápas na lavičce v pozici kustoda. Šťastným výhercem se stal pan Milan Sochor.

Po skončení utkání s Mladou Boleslaví jsme sešli dolů do kabin, kde jsme se střetli s vycházející brankářskou hvězdou, jíž pogratuloval a předal diplom výherce z řad fanoušků Rebelu Milan Sochor. Co na to sám oceněný hráč říká? „Jsem překvapený a samozřejmě šťastný. Určitě jsem rád, ale teď se nám nedaří, takže ani toto to nezalepí,“ neskrýval radost Dolejš. Brankářská jednička Rebelů však na ledě v zápase s vedoucím celkem soutěže chyběla, jelikož aktuálně léčí poraněné vazy v koleni. Jak dlouho bude trvat rekonvalescence a stihne nadějný muž s maskou juniorský světový šampionát? „Zatím nevím, na jak dlouho to ještě bude, ale Mistrovství světa pravděpodobně nestihnu, ale uvidíme,“ objasnil brankář Havlíčkova Brodu.

Daniel Dolejš vyhrál téměř o polovičku bodů před druhým Lukášem Endálem, novým kapitánem havlíčkobrodského mužstva, což znamená, že pro většinu lidí byl volbou číslo jedna. „Volil jsem Dáňu Dolejše,“ prozradil svoji první volbu vítězný čtenář našeho webu Milan Sochor. Rebelům se v říjnu příliš nedařilo a nikdo jiný, než právě opora s maskou, více nevyčníval. „Určitě, moje výkony se vždycky odklánějí od výkonu týmu a když se nám nedařilo, tak to bylo taky tím,“ má jasno Dolejš.

Kromě nejlepšího říjnového hráče jsme pro vás vyzpovídali také vítězného fanouška Milana Sochora. První otázka byla mířená na to, jak si celou akci užil. „Byla to paráda, skvělá zkušenost,“ zářil štěstím. „Byl to prostě zážitek, být tam s týmem. Jinak to tam žije než na tribuně,“ pokračoval. Co by ze svého pohledu doporučil příštímu výherci a co ho nadchlo nejvíce ze všeho? „Je to super, zkusit si tady být s Gustou, dělat s ním toho kustoda, pomoci mu, vidět kabinu, být s tím týmem,“ odpověděl bez váhání.

Konec listopadu se blíží a s přelomem měsíce bude spuštěno hlasování o nejlepším hráčovi jedenáctého kalendářního měsíce. Již nyní můžete přemýšlet o tom, komu byste primát nejlepšího listopadového hráče udělili. Pomoci vám mohou i názory obou výherců. „To nevím, těžko takto někoho volit, důležité je, abychom hráli jako tým,“ odpověděl Dolejš. „Dáňa chytal opět super, i když tady nebyl na každý zápas, ale asi bych volil Endyho (Lukáše Endála – pozn. red.), měl jasno o příští volbě šťastný čtenář Milan Sochor.

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři