24. 12. 2012 | Ladislav Vácha, Richard Wagner

S kostmi se nerad párám, usmívá se Petr Štěpánek

Dnes je Štědrý den, a tak si pro vás malý dárek připravila i naše redakce. Po sobotním dopoledním tréninku, který předcházel prestižnímu derby Vysočiny, jsme si k vánočnímu rozhovoru pozvali Petra Štěpánka, dvaadvacetiletého útočníka, který odpovídal na celou řadu netradičních otázek. Neobvyklé zpovědi chvíli s úsměvem přihlížel i Milan Kostourek, kterého talentovaný hokejista ve svých odpovědích několikrát zmínil. Dále si s námi popovídal o vánočním stromečku či štědrovečerní tabuli, přičemž na závěr popřál i havlíčkobrodským fanouškům.

Jak hodnotíte výkony v dosavadním průběhu sezony?
Začátek byl dobrý. Pak nám vypadl tady Milan Kostourek (ukazuje na přihlížejícího a smějícího se spoluhráče) a přestalo se dařit. Přestali jsme dávat góly, ale naštěstí se Milan rychle uzdravil a zase jsme se zvedli.

Blíží se krátká vánoční přestávka. Jak ji bude trávit?
Přijedu domů, do Žďáru nad Sázavou. Potom ale hned hrajeme, takže to na žádné akce asi nebude. Jenom se pojedu domů pozdravit s rodinou. A pak Silvestr, to bude něco podobného. Hrajeme, takže si nemůžu dovolit žádné výstřelky. Bohužel. (dodal s úsměvem)

Co vánoční stromeček? Budete mít doma umělý, nebo živý, a proč?
Doma bude určitě živý, protože to tak máme odmala. Ale tady na bytě asi nic, nikomu se s tím strojit nechce.

Jak nakupujete dárky? Sháníte je dlouho předtím, nebo necháváte výběr na poslední chvíli?
Já to mám vymyšlené už dva roky tak, že dám peníze bráchovi a on to koupí. (směje se) A co si dáváme v týmu, tak vybírám s Kosťou (Milanem Kostourkem – pozn. red.), jezdíme spolu po Jihlavě.

Jak bude trávit Štědrý večer?
Budu doma, s rodinou, a pak se možná uvidím s kamarády, které jsem dlouho neviděl. Nic zvláštního.

Dopřáváte si na štědrovečerní tabuli tradičního kapra?
Když nemusím, tak ne. Já se s těmi kostmi nerad párám. Poslední dobou už nemusím, takže se tomu naštěstí vyhýbám.

Máte nějaké speciální vánoční zvyky?
(chvilku přemýšlí) Ne, nemám.

Co byste popřál havlíčkobrodským fanouškům k Vánocům?
Hlavně zdraví, ať se jim daří v osobním životě, to je důležité, a ať nás v rámci možností podporují.

Děkujeme.
Také děkuji.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři