3. 7. 2015 | Ladislav Vácha

Havlíčkobrodská mládež má jasno o trenérském obsazení. Šéftrenérem SCM bude Václav Adam

Havlíčkův Brod už zná složení realizačních týmů, které v nadcházejícím soutěžním ročníku povedou do boje mládežnické týmy. V celkovém měřítku se trenéři obměnili ve srovnání s předešlou sezonou jen minimálně, u nejstarších kategorií, jež jsou nejvíce na očích, došlo pouze k jedné změně. Novým šéftrenérem SCM (Sportovního centra mládeže - pozn. red.) se stal zkušený Václav Adam (na snímku vlevo), který navíc figuruje v pětičlenném výkonném výboru klubu.

U juniorky zůstává vše při starém. Nejstarší mládežnickou kategorii znovu povede jako hlavní trenér Richard Cachnín, jemuž bude stejně jako v uplynulém soutěžním období asistovat Ladislav Fixa. Nic nečekaného se nestalo ani u staršího dorostu, kde budou i nadále držet kormidlo úspěšní a sehraní koučové Václav Adam a Jaroslav Benc. Právě oni měli velký podíl na postupu do extraligy, kde budou chtít se svými svěřenci v nabité konkurenci uspět.

Místo v tuzemské nejvyšší soutěži si po veleúspěšné sezoně vysloužil i mladší dorost. Z pozice asistenta povýšil na prvního muže střídačky Aleš Kraučuk, jemuž pomůže Petr Adam, bratr zkušenějšího Václava. Dosavadní hlavní trenér Milan Kraučuk se přesunul do managementu klubu a měl by zastávat pozici manažera mládeže.

OTEC A SYN. Milan (vlevo) a Aleš Kraučukovi dotáhli mladší dorost do extraligy.

Co se týče žákovských tříd, nově se angažuje bývalý vynikající obránce Miroslav Duben, jenž bude asistovat hned u dvou mládežnických mužstev a zároveň také jako hrající trenér u druholigového A-týmu. Více prostoru dostane také nadějný mladý kouč Jakub Venc, jenž se chopí trenérské taktovky u 5. a 6. třídy a roli asistenta bude zastávat u všech zbývajících žákovských kategorií. Cenné zkušenosti nasbíral během minulého ročníku Mezinárodní hokejové školy, v jejímž rámci se podíval do dalekého Finska.

Junioři
Hlavní trenér  Richard Cachnín (AS)
Asistent trenéra  Ladislav Fixa (B)
Starší dorost
Hlavní trenér  Václav Adam (A)
Asistent trenéra  Jaroslav Benc (B)
Mladší dorost
Hlavní trenér  Aleš Kraučuk (AS)
Asistent trenéra  Petr Adam (C)
7. + 8. třída
Hlavní trenér  Petr Beránek (B)
Asistent trenéra  Tomáš Hart (B), Jakub Venc (B)
5. + 6. třída
Hlavní trenér  Jakub Venc (B)
Asistenti trenéra  Petr Beránek (B), Petr Bernard (C)
3. + 4. třída
Hlavní trenér Richard Cachnín (AS)
Asistenti trenéra Jakub Venc (B), Pavel Kerber (C), Miroslav Duben (C)
1. + 2. třída
Hlavní trenér Josef Rauer
Asistenti trenéra Jakub Venc (B), Marcel Kachlíř (C), Miroslav Duben (C)
Přípravka
Hlavní trenér Mgr. Jan Ruml (B)
Asistenti trenéra Jakub Venc (B), Marcel Kachlíř (C)
Sportovní centrum mládeže
Šéftrenér SCM  Václav Adam (A)

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři