1. 3. 2016 | Redakce

Bruslařská foto soutěž! Dejte na svou fotku hashtag #BKHB a můžete vyhrát skvělé ceny!

HAVLÍČKŮV BROD - Spousta z vás, našich fanoušků, co pravidelně navštěvujete utkání našeho Bruslařského klubu, ať už se jedná o mládež či áčko, si tu a tam pořídíte nějakou tu fotku. Tou se pak pochlubíte na sociálních sítích typu Facebook, Instagram či Twitter. Nyní může vaše zápasová momentka či selfíčko dokonce vyhrát! Ptáte se, jakým způsobem? Stačí do komentáře k fotce přidat oficiální hashtag našeho klubu (#BKHB) a jste zařazeni v osudí! Odměněny budou tři daguerrotypie, které si pořídíte ode dneška do příští soboty. Šanci máte už nyní při zápasech čtvrtfinálové série s Táborem!

Co můžu vyhrát?

1. místo: Lístek na koncert Palo Habery a TEAMu, šála a puk.
2. místo: Šála.
3. místo: Puk.

Stručná pravidla soutěže

Vybíráno bude z fotek, které budou umístěny na některou z výše uvedených sociálních sítí (pro upřesnění se jedná o Facebook, Instagram a Twitter). Platforma, na kterou budou fotky umístěny, nehraje při rozhodování žádnou roli. Vybíráno bude podle obsahu fotky, ne tak úplně podle její kvality. Samozřejmě, i ta hraje svou roli, ale v určitých případech se dá očko přimhouřit. Vítězové budou pak na jejich profilu kontaktováni a jejich díla budou umístěna zde, na našem webu. Zařazeny budou, což už bylo také naznačeno, fotografické příspěvky přidané od dnešního odpoledne do sobotní půlnoci. Do soutěže vybereme fotky jen od fanoušků, nikoliv hráčů a činovníků BK!

Pokud nebudete vybraní, nezoufejte! Alespoň všem ve vašem okolí ukážete, pro koho bije vaše srdce!

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři