19. 2. 2017 | Ladislav Vácha

VIDEO: Musíme hrát pořád stejně, shodují se junioři Cejpek a Kekula

Havlíčkobrodská juniorka dosáhla už teď obrovského úspěchu. I když ve čtvrtfinále play-off prohrávala s Českou Třebovou už 0:2 na zápasy, dokázala dvakrát vyhrát a vyrovnat stav série na 2:2. Mladé Bruslaře čeká rozhodující zápas už dnes, když se od 17:00 představí na ledě Kohoutů. „Musíme hrát stejně jako dvě třetiny ve středu. Na soupeře je teď obrovský tlak, šel na nás z prvního místa. Myslím si, že máme velkou šanci na úspěch,“ věří útočník Tomáš Cejpek, který se blýskl při výhře 5:2 dvěma vstřelenými góly. „Musíme prostě hrát naši hru. Hlídat si to dobře vzadu a hrát dobře ve středním pásmu. Na koni jsme teď my a chceme to urvat,“ hlásí odhodlaně gólman Vít Kekula, jenž podává po celou sérii fantastické výkony. Průběh rozhodujícího utkání můžete sledovat ZDE!

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner